5 основних помилок, що здійснюються при виборі хостингу

195

Всім привіт! При створенні сайту важлива кожна дрібниця. Що вже й говорити про такий серйозною та відповідальною процедурою, як вибір хостингу сайтів. Ні для кого не секрет, що від вирішення питань розміщення сайту безпосередньо залежить якість роботи, доступність і швидкість завантаження веб-ресурсу. Це означає, що правильний вибір хостингу є одним з головних запорук успішності та дохідності всього інтернет-бізнесу.

5 основных ошибок, совершаемых при выборе хостинга

5 основних помилок при виборі хостингу

На жаль, далеко не всі власники веб-ресурсів приділяють належну увагу проблемі розміщення свого дітища. У зв’язку з цим, вибираючи хостинг для сайту, вони роблять серйозні помилки. Розглянемо найпоширеніші з них:

  • Вибір найдешевших варіантів. Ціна – це показник якості. Якщо хостинг надто дешевий, або, що ще гірше – безкоштовний, сподіватися на його надійність не доводиться. У такому випадку потрібно готуватися до постійних перебоїв у роботі сайту, низькій швидкості завантаження сторінок і достатку набридливої реклами.
  • Ігнорування користувальницьких угод. Перед придбанням хостингу потрібно обов’язково знайомитися з умовами його надання. Особливу увагу потрібно приділити тим пунктам, які надруковані самим дрібним шрифтом. У більшості випадків саме в них криється головний підступ.
  • Вибір першого ліпшого хостингу. Цю помилку найчастіше припускаються новачки. Поспішаючи швидше відкрити свій сайт, вони не хочуть ознайомитися з основними критеріями вибору хостингу і воліють просто ігнорувати складні і незрозумілі терміни, покладаючись тільки на свою інтуїцію (яка нерідко підносить дуже неприємні сюрпризи).
  • Купівля хостингу відразу на цілий рік. Оцінити якість послуг за пару днів неможливо. Для того, щоб зрозуміти, наскільки хороший хостинг, потрібно не менше місяця.
  • Саме на цей термін потрібно укладати перший контракт. Якщо протягом місяця виявиться, що хостинг не відповідає запитам клієнта, від нього можна відмовитися.
  • Рекомендую до прочитання: Як вибрати надійний і недорогий хостинг

    TEXT.RU - 100.00%