5 особливостей просування молодого сайту

579

Просування молодого ресурсу увазі не заполученного трасту має свої особливості, нехтуючи якими можна надовго застрягти на одних позиціях, незважаючи на витрату часу і грошей.

1. Технічні питання

Молодий сайт не повинен мати грубих технічних помилок. Для цього з самого початку треба все робити якісно. Основні помилки нових проектів, це неправильний HTML-код, службові розділи, відкриті для індексації (для їх закриття редагується robots.txt) і неправильна структура ЧПУ. Крім того треба звернути увагу на те, як швидко вантажиться сайт, якщо всі технічні помилки усунуті, можливо, проблема в повільному хостингу.

2. Просування

Не рекомендую починати просувати молодий сайт відразу ж по ВЧ запитам. Краще почати з НЧ і СЧ запитів (до речі вони можуть включати в себе і ваші ВЧ запити), в цьому випадку у вас буде більше шансів потрапити в ТОП пошукової видачі і почати отримувати перших відвідувачів з органічної видачі.

Так само, не варто забувати про корисність просування в соціальних мережах і тематичних форумах. Це все дуже сприяє розкрутці вашого сайту.

3. Посилання

Посилальну масу молодому ресурсу слід нарощувати плавно, імітуючи її природний приріст. Прогін в перші пару місяців по базах каталогів або покупка великої кількості посилань може навіть призвести до бану, з якого потім доведеться довго вибиратися. Звичайно, з вами такого не станеться, якщо внутрішні фактори на висоті, інакше так можна було б «вбити» будь-якого конкурента.

4. Наповнення сайту

Контент на всіх сторінках повинен бути унікальним. Тексти повинні бути не тільки цікавими і грамотними, але і в міру SEO-оптимізованими. Без цього в Топи, як показує практика, сайт може потрапити тільки випадково. Необхідно щоб ключові слова були присутні в URL і Title, щоб у текстах були підзаголовки, використовувалися мета-теги description і keywords, для картинок прописувався атрибут alt.

Рекомендую до прочитання: Навчання SEO

Додавати контент треба регулярно. Тобто краще по одній статті в тиждень, чим відразу чотири, але раз в місяць. Взагалі, чим частіше оновлюється контент, тим частіше ресурс відвідується пошукачами, що благотворно позначається на його просування.

Не повинно бути порожніх сторінок і посилань ведуть у нікуди.

5. Пісочниця

Пошукові системи спочатку ставляться до нових проектів з обережністю, не просуваючи їх на перші позиції. І просування, яке дало б результат на старому сайті, тут, на молодому, може виявитися марним. Не треба вважати це своєю помилкою, потрібно просто набратися терпіння.
TEXT.RU - 100.00%