5 порад з вибору хостинг провайдера

560

Всім привіт! Однією з найбільш важливих частин в процесі успішного створення власного блогу є правильний вибір постачальника веб-хостингу для ваших потреб. Само собою зрозуміло, що хороший хостинг провайдер зможе зробити дуже помітною різницю, між стабільним і дуже успішним сайтом і тим сайтом, який не в змозі задовольнити потреби відвідувачів. Сьогодні і планую трохи розібратися, на що треба звернути увагу при виборі хорошого хостинг провайдера.

Хороший веб-хостинг провайдер залежить не тільки від найкращої пропозиції набору послуг і більш дружніх розцінок на них, але також передбачає наявність ефективної технічної підтримки клієнтів. Так само слід звернути увагу на простоту використання інтерфейсу і обов’язково треба переконатися, що компанія, яку ви вибрали для роботи має хорошу репутацію.

Це керівництво допоможе вам вибрати правильного хостинг провайдера і встановити свій блог там, де йому ніщо не завадить просуватися до успіху. Ось 5 порад, які допоможуть вам зробити правильний вибір:

Отримати кращу ціну

Це, безумовно, один з найбільш важливих аспектів, які ми всі враховуємо при виборі веб-хостингу. Наприклад, такі відомі платформи, як Reg.ru, RU-CENTER, Hostgator, Bluehost та інші, мають відносно прийнятні ціни і, в свою чергу, надзвичайно прості та зручні у використанні. Тим не менш, це не означає, що ви повинні стрибати на найдешевшу пропозицію. Вам необхідно провести дослідження протягом тестового періоду, який є у кожної, що поважає себе, хостинг провайдера, з тим щоб визначити, який же хостинг заслуговує вашого інтересу. Зверніть свою увагу на такі можливості, як якість наданого обладнання (заліза), наданих послуг, включених в тарифний план (про них поговоримо далі). Якщо ви новачок в цій справі, то рекомендую звернутися на авторитетні форуми і почитати відгуки професіоналів.

Рекомендую до прочитання: Як вибрати надійний і недорогий хостинг

Репутація

Репутація має першорядне значення в індустрії хостингу, враховуючи те, що конкуренція просто жорстока. Це, мабуть, найважливіший критерій вибору після ціни. Виконайте пошук в Яндексі або Google і прочитати кілька оглядів на різних блогах і форумах, з тим щоб з’ясувати, який хостинг провайдер є найбільш стабільним у вашому регіоні. Ось деякі місця, де можна почерпнути цінну і корисну інформацію про хостинг компаніях – hostdb.ru або hosting101.ru. Не дозволяйте заманити себе упередженими оглядами. Завжди звертайте увагу на об’єктивні відгуки реальних клієнтів компанії.

Безліч функцій

Після того, як ви визначилися з першими двома пунктами, ви повинні запитати себе – що робить цю хостинг компанію особливою? Якими функціями вона відрізняється від інших. Наскільки швидкі та стабільні центри обробки даних, є безкоштовна реєстрація домену при купівлі хостингу, кількість включеного трафіку при хмарному хостингу, регулярне резервне копіювання даних і інші, безкоштовні інструменти, які надаються при виборі хостинг-компанії.

Крім того, зверніть увагу на те, які інші типи варіантів розміщення вам пропонують, а саме – виділені сервери, віртуальні приватні сервери (VPS) і загальні сервери. Порівняйте кілька хостинг-майданчиків c художньої точки зору, щоб звузити свій вибір.

Користувальницький інтерфейс

Навіть якщо ви новачок в сайтобудуванні і технічно менш підковані, ніж інші власники блогів в Інтернеті, ви все одно повинні бути в змозі зробити деякі речі, не вимагаючи цього від техпідтримки вашого хостинг-провайдера. Вам треба буде вміти налаштувати облікові записи електронної пошти, встановлювати WordPress, встановлювати плагіни WordPress, налаштувати FTP аккаунт, створювати базу даних SQL, бути готовим до редагування файлу .htaccess. Складного в тому, що я написав вище, нічого немає, повірте. Хороша хостинг компанія має простий користувальницький інтерфейс з купою вкладок і кнопок, які значно спростять всі налаштування. Наприклад, використання CPanel в якості користувальницького інтерфейсу системи, дуже допомагає в налаштуваннях сайту і на сьогодні є однією з найбільш простих у використанні і привабливою для очей.

Рекомендую до прочитання: Wrike – система для управління проектами

Служба підтримки

Авторитетні хостинг компанії мають солідні команди обслуговування клієнтів. Багато людей залежать від своїх веб-сайтів, тобто вони є їх основним джерелом доходу. Якщо це ви в майбутньому, то рекомендую вибрати компанію, добре відому своїми першокласними службами підтримки клієнтів. Вам необхідно вибрати хостинг компанію, з якою завжди (24 години на добу) можна зв’язатися по електронній пошті, по телефону, через чат і IM. Для цього, так само бажано вивчити кілька оглядів, щоб вже точно визначити, які компанії пропонують кращий сервіс підтримки клієнтів і зупинити свій вибір на них.

Замість висновку

Сподіваюся, ознайомившись з вищевикладеною інформацією, ви будете краще орієнтуватися при виборі хостингу для вашого блогу чи сайту, який буде радувати вас новими відвідувачами та клієнтами. Я користуюся послугами хостинг провайдера Reg.ru. Успіхів вам і всього найкращого!

Домены

TEXT.RU - 100.00%