5 причин використовувати проксі

21

Проксі-сервери (від англ. Proxy server) – посередники між комп’ютерами та ip-адресами в мережі. Є 5 значущих причин користуватися proxy. Він підходить, як для бізнесу, так і для звичайних користувачів. Сервіс proxy-seller.ru рекомендує вибирати платний тариф, тільки на ньому можна отримати високий рівень безпеки і широкий вибір серверів по всьому світу.

1/ безпека

В реаліях сучасного світу важливо турбуватися про втручання хакерів. Крадіжка важливої інформації дуже дорога. Проксі дозволяє знизити ризик злому, оскільки вони підвищують безпеку.

Звичайно, у хакерів може бути доступ до проксі, але у них з’являться складності з підключенням до сервера, на якому завантажено програмне забезпечення з даними. Це значно знижує вразливість перед шахраями.

2. Анонімність

Ця функція важлива для бізнесу. Проксі забезпечує захист:

  • самого себе;
  • своїх компаній;
  • клієнтів;
  • партнерів.

Також вийде захистити від сторонніх дослідження, розробки та іншу діяльність компанії. Шпигуни не зможуть стежити за співробітниками. Всі конфіденційні дії в мережі будуть безпечними.

3. Балансування трафіку

Користувачів виводить з себе довго завантажується сайт компанії. Проксі здатні поліпшити якість обслуговування клієнтів. Дані та вміст сайту знаходяться на серверах у хмарі, а пірінг обробляє великий трафік. Тому сайт не падає.

Проксі балансує запити на сервер, виключаючи перевантаження. Це відбувається у фоновому режимі для забезпечення безперебійної роботи на стороні клієнтів.

4. Контроль трафіку

Компанії не бажають, щоб їхні співробітники відвідували небезпечні сайти. Саме тому необхідно встановити проксі. Це дозволяє стежити, які сайти завантажуються.

Є можливість блокування небажаного контенту. Можна перекрити доступ до будь-яких сайтів. Також є можливість стежити, який контент і коли завантажується. Це потрібно для безпеки.

5. Висока швидкість

Проксі виконує безліч додаткових завдань, але це ніяк не впливає на мережу. Навпаки, збільшується швидкість і економиться трафік завдяки стисненню, кешування файлів і веб-сторінок, які завантажують кілька користувачів.

Ще проксі усуває рекламу з веб-сайтів. Це дозволяє звільнити трафік в завантажених мережах, тому надається простий і швидкий доступ до інтернету.