$66 104 – новий історичний максимум bitcoin

21

Головна світова криптовалюта оновила свій історичний максимум, який був встановлений в середині весни поточного року. За даними coinmarketcap, це майже 64 900 доларів.

Новий рекорд був зафіксований 20 жовтня 2021 року о 17:05:22 по москві. Вартість bitcoin, за даними все тієї ж площі coinmarketcap, склала 66 104 долара (без трьох центів).

Зауважимо, що встановленню нового рекорду передував різкий стрибок курсу. Кількома хвилинами раніше одна монета оцінювалася приблизно в 64 400 доларів.

Нагадаємо, що сьогодні нью-йоркська фонова біржа оголосила про запуск перших у світі аукціонів з продажу акцій фонду, який заснований на btc. Він називається bitcoin strategy eft. Це фонд від імені компанії proshares з тікером bito.

За даними blomberg, в першу третину години після початку торгів акції proshares піднялися до 280 доларів за штуку. Передбачається, що ця подія стала одним з ключових факторів, завдяки яким криптовалюта змогла оновити свій історичний максимум.

Варто відзначити, що навесні цього року слідом за тим, як ціна bitcoin виросла майже до 64 900 доларів, послідувало падіння. Протягом декількох місяців криптовалюта подешевшала приблизно вдвічі, а в найпохмуріші дні її курс і зовсім опускався нижче 30 000 доларів.