Ads by Object Browser

549

Ads by Object – реклама від Object Browser

Стаття оновлена і перевірена на актуальність 04.12.2016 р.

Всім привіт! Вчора вранці виявив на сторінках свого Google Chrome не зрозумілі вікна з назвою Ads by Object Browser. Їх вміст блокувалося AdBlock, але все одно зліва, справа і внизу вони були. Заважали нормальному відкриття сторінок і дратували мене моторошно. В IE і Mozilla Firefox такого не спостерігалося. Ось, після роботи зайнявся вивченням цього питання і переміг цю гидоту.

Ads by Object Browser, by Advertise

Видаляємо банери by Advertise, Ads by Sense, Ads by Object, Ads by OffersWizard, Ads by BlockAndSurf, Ads by Cinema, Ads by Speed Checker, Ads by Online Browser Advertising

Що таке Object Browser Ads?

Рідкісна гидота, скажу я вам, у буржуїв вона повним ходом поширюється. Вірус Ads by Object бере під свій контроль браузер(и) вашого комп’ютера і починає демонструвати вам різного роду рекламні банери, оголошення, купони. З’являються спливаючі вікна, коротше життя кипить. Все це жодним чином не пов’язано з тематикою відвідуваних вами сайтів. В процесі видалення вірусу Ads by Object і очищення комп’ютера я забув зробити скріншоти “до” і “після”, тому тут наведу приклади картинок нарили на просторах інтернету.

Як отримати Ads by Object?

Простіше простого. Навіть якщо ви і профі, і ваш комп’ютер під контролем, ви могли встановити якесь безкоштовне програмне забезпечення, або оновлення вже наявних у вас програм, в інсталятор яких і був впроваджений Object Browser Ads або схожа гидоту типу by Advertise, їх насправді багато, для ознайомлення наведу в приклад кілька назв: Ads by Media Viewer, Ads by OffersWizard, Ads by BlockAndSurf, Ads by Cinema, Ads by Speed Checker, Ads by Online Browser Advertising ну і т. п. Я підозрюю в цьому оновлення Abobe Flash, оскільки більше ніяких змін я не робив.

Рекомендую до прочитання: Правильне наповнення сайту

Щоб не потрапити під роздачу вищевказаних “принад”, досить використовувати на своєму компі більш менш сучасний антивірус, а так само, не забувати про елементарні правила безпеки в інтернеті:

 • як я вже говорив, встановлюємо і не забуваємо оновлювати сучасний антивірус;
 • не завантажуйте програми з підозрілих або невідомих сайтів і вже тим більше не встановлюйте їх;
 • при установці софта читайте уважно, все що написано у відкритих віконцях і не швидко натискайте кнопку “Далі”, т. к. в процесі установки може бути запропоновано встановити що-небудь ще, від сторонніх виробників і вам буде потрібно зняти галочку, щоб не встановлювати їх програми, тулбари та іншу фігню;

Ясна річ, що виконання всього вищепереліченого не може захистити ваш комп’ютер від зараження. Віруси не дрімають і розвиваються, тому, ця зараза може потрапити в комп’ютер. Але ось, якщо б з самого початку у вас або у ваших клієнтів був би встановлений антивірус, то з більшою часткою ймовірності можна сказати, що зараження можливо було б уникнути.

Як видалити Ads by Object Browser? Інструкція з видалення

 • Першим ділом йдемо Пуск – Панель управління – Видалення програм і уважно вивчаємо вміст на наявність незнайомих назв, а так само дати установок і змін програм. Якщо що-небудь не вселяє довіри чи ви не знаєте що це тут таке недавно з’явилося, сміливо видаляйте.
 • Далі намагаємося видалити Ads by Object, by Advertise та ін. з браузерів. Не буду зупинятися на особливостях кожного із браузерів, скажу в загальному. Треба зайти в налаштування, там виберіть “Доповнення”, “Додатки”, “Розширення” чи щось типу цього, і знову ж, перевірити на наявність невідомих вам назв і недавніх змін. Якщо щось підозріле, то відключаємо і видаляємо.
 • Видаляємо Ads by Object за допомогою утиліти AdwCleaner
 • Рекомендую до прочитання: Крауд-маркетинг – нова технологія просування в інтернеті

  Тут все до неподобства просто, завантажуємо AdwCleaner Скачати AdwCleaner (це посилання автоматично завантажить утиліту AdwCleaner на Ваш комп’ютер), запускаємо від імені адміністратора, погоджуємося, якщо попросить, з “Контролем облікових записів”. Після відкриття програми натискаємо кнопку “Scan” і йдемо заварюємо каву/чай.

  AwdCleaner

  Після сканування видаляємо шкідливі файли, які були виявлені в попередньому кроці, натисканням на кнопку “Clean”. Тепер AdwCleaner запропонує вам зберегти всі відкриті файли і дані, так як програмі буде потрібно перезавантажити комп’ютер. Після завантаження вам буде надано звіт про виконані операції.

  Після цих нехитрих рухів мій ком знову почав мене радувати. Сподіваюся, що вам допоможе моя стаття, у вирішенні даної проблеми.

  Не забувайте поділитися цією інформацією в соцмережах!

  Так само ви можете подякувати автора за корисну інформацію