Актор «піратів карибського моря» заявив, що джонні депп повинен зіграти джека горобця

13

Як відомо, в даний час джонні депп має не кращу репутацію в голлівуді, і з цієї причини він був відсторонений від таких франшиз, як « фантастичні тварини » і « пірати карибського моря ». Тим не менш, все ще є ті, хто підтримують актора, незважаючи на всі труднощі.

Цієї ж думки і актор кевін макнеллі, який працював з деппом у всіх фільмах « пірати карибського моря ». Нещодавно він дав інтерв’ю виданню express, коли висловив свою думку про ситуацію, що склалася навколо його колеги.

Актор вказав, що не може уявити франшизу « пірати карибського моря » без її обличчя – джека горобця у виконанні деппа. Його слова ви можете знайти нижче:

Я ніколи не бачив натяку на будь-яку темну сторону джонні. Я бачу великого гуманіста і красиву людину. Я не бачу ніяких перешкод для того, щоб він повернувся і зіграв джека горобця. Я думаю, у всіх є відчуття, що без джека не було б франшизи. І, напевно, в цьому велика частка правди. Але зараз виникли питання з цього приводу, чому б не показати інші фільми « пірати карибського моря », і, звичайно, чому б в такому випадку не повернути джека, або зробити так, щоб джек грав іншу роль.