Акторський склад фільму “не час вмирати” висловив щиру подяку деніелу крейгу

36

Акторський склад фільму “не час вмирати” висловив щиру подяку деніелу крейгу у зв’язку з його п’ятим і останнім виходом у світ в ролі джеймса бонда.

Новинний та інформаційний веб-сайт ign, на честь п’ятирічного перебування деніела крейга в ролі джеймса бонда, записав кілька повідомлень від акторів фільму “не час вмирати”, щоб таким чином відзначити 15 років роботи актора в ролі бонда на великому екрані і висловити йому вдячність за виконану роботу.

Леа сейду, лашана лінч, джеффрі райт і біллі магнуссен душевно попрощалися з актором агента 007 і висловили свої напуття.

Лашана лінч похвалила гумор деніела і його відданість ролі:

Я ніколи раніше не бачила подібної відданості роботі. Він (деніелу) віддає всього себе… Ми дякуємо тобі за те, що ти був найкращим у своїй ролі, і провів нас через історію кіно так, як ми цього і не припускали.

Джеффрі райт, який зіграв роль агента цру фелікса лейтера, привітав крейга, написавши йому коротке, але приємне послання, а біллі магнуссен, який виконав роль оперативника цру логана еша в новому фільмі, розмірковував про довгу прихильність крейга франшизі, назвавши “честю” бути частиною серії фільмів про агента 007 і бачити, як вона розвивалася разом з актором.

Я хочу подякувати йому, тому що працювати з ним було неймовірно. Я дуже захоплююся роботою, яку він виконав над персонажем. Мені дуже пощастило, що я стала частиною цього фільму, і мені дуже пощастило, що я працювала з ним… Він заслуговує всього того успіху, який зараз має завдяки фільмам про агента 007.