Акумуляторний завод tesla в каліфорнії здатний видати батарей на 40 гвт·год на рік

43

Вчорашній захід tesla в німеччині дозволив главі компанії розкрити плани з випуску в цій країні електромобілів і тягових акумуляторів. Якщо перші почнуть випускатися вже в наступному місяці, то другі з’являться не раніше кінця наступного року. При цьому каліфорнійське підприємство з випуску акумуляторів дещо поступиться в продуктивності німецькому.

Джерело зображення: reuters

Нагадаємо, що вчора tesla провела день відкритих дверей на споруджуваному підприємстві в околицях берліна, запросивши майже 9000 учасників для проведення екскурсії та насиченої культурної програми з можливістю здійснення пробної поїздки на електромобілях. Як пояснює reuters, ілон маск (elon musk) під час свого виступу висловив надію, що перші серійні машини почнуть сходити з місцевого конвеєра вже в наступному місяці, але на проектні потужності підприємство виходитиме довше, ніж велося його будівництво. Перший важливий для tesla рубіж-це досягнення щотижневого обсягу виробництва в 5000 електромобілів. У піку підприємство в німеччині має видавати по 10 000 машин на тиждень.

Знайшли підтвердження і очікування з приводу джерела акумуляторів, якими будуть оснащуватися збираються в німеччині кросовери tesla model y. Будується по сусідству власне підприємство компанії зможе видавати акумулятори в достатніх кількостях не раніше кінця наступного року, як пояснив маск. Таким чином, перші партії електромобілів німецької збірки повинні будуть покладатися на акумулятори з інших джерел. Проектна потужність має на увазі випуск в німеччині батарей сукупною ємністю 50 гвт * год на рік.

На зборах акціонерів tesla, яке пройшло раніше, ілон маск також пояснив, що споруджуване підприємство в каліфорнійському латропі зможе випускати акумулятори сукупною ємністю 40 гвт·год на рік. Для американського бізнесу tesla це буде великою підмогою, оскільки дозволить збільшити випуск батарей власними силами в десять разів. Пріоритет буде віддаватися оснащенню акумуляторами електромобілів, але запуск виробництва в каліфорнії дозволить tesla істотно розширити бізнес з випуску стаціонарних систем зберігання електроенергії. Традиційно tesla змушена була покладатися на можливості підприємства в неваді, експлуатованому в партнерстві з panasonic.