Акуомару в genshin impact: як отримати, кому підходить і чи варто крутити банер?

29

Акуомару-дворучний меч в genshin impact. Вибити його можна через молитви в банері зброї. Як їм грати і для кого він підходить-докладніше в цьому гайді.

Як отримати акуомару в genshin impact

Новий дворучний меч вибивається через івентову молитву в збройовому банері втілення божества разом з сигнатурним зброєю тартальї полярною зіркою. Рідкість меча чотири зірки , тому шанс на його випадання-кожна десята молитва.

За легендою, меч раніше належав одному з безіменних полководців ватацумі, який не знав поразок. Колись у воїна було доблесне прізвисько … Воно кануло в небуття, а меч залишився з назвою, даними йому ворогами, занепалими від цього леза – акуомару – злий тиран.

Виглядає зброя велично. Нагадуючи легендарні пінні хвилі острова ватацумі, лезо меча, немов прибій, обіймає рукоять і тильну сторону клинка. Естетично виконано в блакитному кольорі і нагадує інадзумські мотиви.

Характеристики акуомару в genshin impact

тип: дворучний меч.

рідкість: ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️

базова атака: 42 – 510.

додаткова характеристика: сила атаки 9% – 41,3%.

пасивний ефект: приборкувач хвиль ватацумі. Збільшує силу ульти героя з мечем на 0,12% за кожну одиницю енергії в загоні (до 40%).

Основний стат клеймора-сила атаки у відсотках. Меч має відносно велику базу і непогану пасивку, яка зачіпає всю команду. Для повної її реалізації в команді має бути якомога більше персонажів з» дорогою ” ультою. Щоб досягти бонусу в 40% необхідно мати суму споживаної при вибуху стихій енергії вище 333 одиниць. Для цього потрібно мати в загоні двох персонажів з вартістю ульти 90.

Тільки сьогун райден має вартість ульти 90, тому максимальний бонус акуомару— 39,6%

Як підняти і пробудити акуомару в genshin impact

Для піднесення акуомару необхідні матеріали інадзуми . Матеріал піднесення-гілка зовнішніх морів різного ступеня рідкості. Двома матеріалами, що випадають з мобів, є приховані кігті і гарди самураїв.

Для повного піднесення меча до 90 рівня знадобиться:

  • 150 000 мори – на узвишшя,
  • гілки зовнішніх морів – коралова (3 шт), дорогоцінна (9 шт), нефритова (9 шт), золота (4 шт),
  • приховані кігті – звичайний (3шт), заточений (12 шт), диявольський (18 шт),
  • гарди самураїв – стара (10 шт), кагэути (15 шт), прославлена (18 шт).

Для пробудження зброї потрібна ідентична зброя, яка вибивається з гачі.

Кому підходить акуомару в genshin impact

Цей меч ідеально підійде тим персонажам, які сидять в команді як прокастери , що прожимають ульту і йдуть в кишеню. Такими персонажами при відповідному білді є:

Ультимейт бей доу триває довго. Він завдає непоганий шкоди і, що важливо, вішає статус електро – незамінне для реакцій.

Акуомару ідеальний для володарки морів за умови, що навколо бей доу буде побудована команда з дорогими ультимейтами. В принципі, зробити це нескладно, і так як капітан – електро персонаж, вибухи стихій сокомандников будуть набиратися швидше.

Чун юнь

Чун юнь відмінно працює як прокастер. Його вибух стихій закликає аое атаку, разово завдає шкоди. Тому меч на нього ляже добре і порадує цифрами.

Синь янь

Синь янь частіше грають через ульту. При активації її вибух стихій завдає фіз шкоди по площі,а після-періодичний піро дамаг. Друге сузір’я героїні збільшує шанс криту струн протесту на 100%. Так що с2 синь янь з акуомару значно підвищать ефективність групи.

Як грати з акуомару в genshin impact

Пасивна здатність даного меча робить геймплей з ним відносно простим. Так як зброя не вимагає ніяких додаткових умов для активації пасивки під час бою, то можна сказати, що грати їм легко.

Найважливіше для цього клеймора – правильно зібраний загін. Так як пасивка бафает ультимейт, меч потрібно ставити персонажу, який часто ультує. Збирати команду будемо навколо цього героя. У загін потрібні персонажі з дорогим вибухом стихій (60-90 одиниць) і персонажі-батарейки, щоб цю дорогу вартість якось відшкодовувати.

Акуомару-відмінна зброя для дворучників. Цей клинок краще багатьох чотиризіркових родичів, і в деяких випадках може навіть стати врівень певним п’ятіркам. Конкретно його потрібно вибивати з молитов, якщо це можливо – ділюк і бей доу будуть радувати утратою з цим мечем.