Amd fsr збільшує продуктивність на 46% в far cry 6

31

Нараховано винагороду

Ця новина написана відвідувачем сайту, і за неї нараховано винагороду.

реклама

Amd нещодавно випустила короткометражку far cry 6, в якій виробник мікросхем продемонстрував деякі технології, використані при створенні гри. Найцікавіша частина відео показує, як fidelityfx super resolution (fsr) забезпечує дуже істотне підвищення продуктивності в грі.

Зрештою, far cry 6 – це гра яка “заточена” під amd, тому не дивно, що розробники оптимізували гру для процесорів amd ryzen і відеокарти radeon. Far cry 6 є частиною останнього пакету amd “raise the game” і надається в якості безкоштовної копії для клієнтів, які придбали відповідну систему на базі amd.

Amd не поділилася специфікаціями системи, на якій працювала far cry 6 у відео, а також виробник мікросхем не вказав налаштування графіки, які використовувалися. Без fsr система amd забезпечувала частоту кадрів від 61,8 до 63,8 fps. Коли fsr включений, частота кадрів коливається від 87,1 до 90 fps. Тому очікується збільшення продуктивності до 46%.

Ubisoft вказала такі мінімальні системні вимоги для far cry 6.

Для геймерів з роздільною здатністю 1440p, яким потрібно трасування променів, рекомендується використовувати процесори core i5-10600 або ryzen 5 5600x і відеокарти geforce rtx 3070 або radeon rx 6900 xt.

Спочатку far cry 6 повинен був дебютувати в лютому 2021 року. Однак пізніше запуск був перенесений на 7 жовтня.