Amd уникає істотного впливу дефіциту на бізнес за рахунок грамотного планування

12

З початку поточного року керівництво amd планомірно збільшувало прогноз по річному приросту виручки, до теперішнього моменту він виріс з 50 до 65 %. На недавній звітній конференції глава amd ліза су (lisa su) пояснила, що розраховувати на це без можливості планомірно збільшувати обсяги поставок продукції не вийшло б. Нівелювати вплив дефіциту вдається за рахунок довгострокового планування поставок.

Джерело зображення: amd

Принаймні, подібні формулювання використовував технічний директор amd марк пейпермастер (mark papermaster) в коментарях на конференції web summit, які наводить reuters. “наші фахівці з постачання опрацювали питання таким чином, що поставки на місяці і роки вперед ретельно сплановані», — заявив представник компанії. “всі змушені були приділяти більше уваги ланцюжку поставок, але ми робили це з самого початку пандемії», як додав марк пейпермастер.

Втім, він згадав і інший фактор, який додає amd ваги в переговорах з постачальниками: «ми використовуємо передові техпроцеси і є великим покупцем в цій сфері, що певним чином допомагає забезпечити стабільність поставок». В автомобільному сегменті і виробництві споживчої електроніки проблеми з поставками компонентів стосуються продукції, що випускається по більш зрілим техпроцесам. Amd в цьому сенсі частково захищена від проблем з тієї причини, що використовує передову літографію.