Анонс ghost recon: frontline, невдоволення гравців і безкоштовна роздача ghost recon

24

Французька компанія ubisoft зробила анонс наступної частини tom clancy’s ghost recon – нею виявилася королівська бетва з підзаголовком frontline, яка буде поширюватися по моделі free-2-play. Закритий бета-тест проекту відбудеться 14 жовтня.

Дії гри розгорнуться на острові дрейкмур. На карті один з одним належить битися понад 100 гравцям. Можна буде формувати команди по 3 людини для пошуку розвідувальних даних і евакуації. Цим належить займатися в режимі»експедиція”. Розробники пообіцяли підготувати і інші режими. Можна буде також вибрати різні класи привидів, що володіють унікальними наборами навичок.

Даний шутер від 1-ї особи розробляється командою ubisoft bucharest і повинен буде вийти на комп’ютерах, а також консолях поточного і минулого поколінь. Однак далеко не всіх обрадував даний анонс. Наприклад, кількість дізлайков під анонсує відео майже в 4 рази більше, ніж лайків. Багато шанувальників очікували анонсу одиночного тактичного бойовика, а не чергової королівської битви, яких стало дуже багато на ігровому ринку.

Додамо, що ubisoft вирішила подарувати гравцям найпершу tom clancy’s ghost recon, що вийшла близько 20 років тому, а також розширення fallen ghosts і «змова» для wildlands і breakpoint відповідно. Для отримання подарунків потрібно пройти за спеціальною інструкцією на сайті компанії. Роздача триватиме до 11 жовтня.