Анонс точної дати виходу симулятора виживання sons of the forest супроводили моторошним трейлером

33

Канадська студія endnight games за допомогою порталу ign представила третій трейлер свого симулятора виживання sons of the forest. Додатково до нових геймплейних кадрів ролик розкриває точну дату виходу гри.

Джерело зображення: endnight games

Нагадаємо, sons of the forest була анонсована на церемонії the game awards 2019. Реліз гри спочатку був запланований на поточний рік, проте в кінці жовтня прем’єру перенесли на початок−середину 2022-го.

Як стало відомо, sons of the forest надійде в продаж 20 травня 2022 року. На даному етапі проект заявлений виключно для пк, проте цифрові магазини, де з’явиться гра, розробники поки не називають.

Що стосується нового трейлера, то двохвилинний ролик демонструє уривки ігрового процесу sons of the forest, що включає необхідність добувати собі їжу і організовувати нічліг, а також сутички з моторошними монстрами.

Sons of the forest являє собою сиквел іншого симулятора виживання за авторством endnight games-the forest. Гра починається з падіння вертольота, в результаті якого герой опиняється в горезвісному лісі.