Анонсовано вихід гри terraformers на switch і pc

68

Видавець goblinz publishing і студія asteroid lab анонсували вихід гри terraformers на nintendo switch і pc (steam, epic gamesstore). Дата виходу не уточнювалася.

Terraformers пропонує вам побудувати космічну колонію з метою розподілу ресурсів. Досліджуйте червону планету, створюйте міста і використовуйте передові технології, щоб зробити його придатним для життя.

  • досліджуйте червону планету. Відправляйте керівників експедиції досліджувати таємничі території червоної планети і відкривайте багаті родовища ресурсів,гігантські печери, повні кристалів, і інші чудеса природи.
  • розвивайте міста. Закладайте нові міста і лавові трубки. Домагайтеся їх процвітання: можливості повинні задовольняти зростаючі потреби населення.
  • розподіляйте ресурси. Здобувайте на марсередкоземельні метали, виробляєте з них високотехнологічні машини і створіть транспортну мережу між своїми містами.
  • терраформування за останнім словом техніки.”перезапустіть” вулкан, будуйте гігантські космічні дзеркала ірозбивайте крижані астероїди-ваші геоінженери здатні на багато що, щоб зробити планету придатною для життя.
  • керуйте еволюцією. Від розселення активних бактерій до висаджування цілих лісових масивів з ведмедями. Кожна формажиття вимагає певних умов, але і надає певні переваги.