Анонсовано вихід гри warhammer 40,000: space marine ii на ps5, xbox series і pc

40

Видавець focus entertainment і студія saber interactiveанонсували вихід гри warhammer 40,000: space marine ii наplaystation 5, xbox series і pc. Дата виходу не уточнювалася.

Детальніше про гру розказано в матеріаліxbox wire:

Легендарна франшиза повертається. Фанатів чекають неперевершені враження. Всесвіт warhammer 40,000 постане на xbox series x / s в абсолютно новому світлі.

Компанії focus entertainment і saber interactive з гордостьюанонсіруют екшен від третьої особи warhammer 40,000: space marine 2– продовження культової класичної франшизи space marine, недавноотметившей десятиліття з дня виходу оригінальної гри.

Прем’єрний міжнародний трейлер space marine 2, представлений нацеремонії the game awards, показав продовження історії про капітана і захисників людства, доповнивши його лютими бойовими хватками. Прислухайтеся до поклику битви. Адже тільки війна.

галактика на межі загибелі. Світи руйнуються. Імперіум потребує втебе.

Здійсніть в життя надлюдську майстерність і жорстокістькосмодесантників, найбільших воїнів імператора, з клайвом стенденом(«вікінги», «заручниця») в ролі легендарного капітана тітуса.використовуйте смертоносні здібності і арсенал руйнівної зброї, щоб стерти з лиця планети полчища невблаганних тиранідів.

Зупиніть кошмари галактичних масштабів у битвах на віддалених планетах. Розкрийте темні таємниці і переможете вічну ніч, щоб показати вашу абсолютну відданість людству.