Анонсований amazon astro-домашній робот для домашнього моніторингу

24

Компанія amazon представила побутового робота для домашнього спостереження за допомогою alexa (віртуальний асистент, розроблений компанією amazon) за 999 доларів (~72 700 рублів).

Astro-це невеликий домашній робот з обертовим екраном з очима, який може переміщатися за допомогою коліс, прикріплених до основи. Amazon каже, що astro має на меті здаватися дружнім і жвавим, і може патрулювати ваш будинок. На відміну від деяких пристроїв для розумного будинку, astro спроектований так, щоб переміщатися по об’єктах і уникати зіткнень з такими предметами, як домашні тварини і сходи, завдяки інтелектуальному руху.astro може виконувати безліч команд, в тому числі ті, що є в інших пристроях echo, наприклад, відправляти вам нагадування, робити відеодзвінки і повідомляти вам погоду або час. Але домашній бот також може виконувати унікальні дії, наприклад доставляти щось на зразок напою або іншого предмета комусь ще в будинку від вашого імені.

Astro також можна використовувати в цілях безпеки. Astro попередить власників, якщо виявить непізнану людину або почує певні звуки, коли вас немає вдома.робот оснащений мікрофонами, камерами і датчиками, але якщо конфіденційність є для вас проблемою, amazon підтвердила, що ви можете відключити ці функції, коли захочете. Власники роботів astro також зможуть встановлювати “зони за межами кордонів”, які встановлюють обмеження на те, куди роботу не дозволяється заходити в будинку.