Анонси nintendo direct: square enix представила ремейк actraiser і датувала нову гру від автора nier: automata йоко таро

25

Компанія square enix відзначилася в ході минулого вночі nintendo direct відразу декількома анонсами. Одним з них став ремейк actraiser – фентезійного платформера з елементами містобудівного симулятора, оригінал якого вийшов на snes в 1990 році.

Оновлена версія класичної гри отримала повністю перероблену 2d-графіку, нові сюжетні лінії, екшен-етапи, царство і боса, а також розширені системи боївки і управління королівством. Крім цього, розробники додали функцію автоматичного збереження і рівні складності, а саундтрек від легендарного юдзо косіро був оновлений і доповнений 15 новими композиціями.

Actraiser renaissance вже доступна на nintendo switch ( 2149 рублів ), playstation 4 ( 2149 рублів ), pc в steam ( 1499 рублів ), ios ( 1790 рублів ) і android ( 1790 рублів ).

Скріншоти і арти:

Square enix також повноцінно представила voice of cards: the isle dragon roars – абсолютно нову гру від творця nier: automata йоко таро, анонсовану кілька тижнів тому.

Проект являє собою карткову rpg, події якої відбуваються в стародавньому світі мечів і чарівництва. У ролі самопроголошеного героя гравцеві і двом його супутникам належить відправитися в подорож, щоб здолати недавно прокинувся дракона. Розповідь буде вестися через розповіді ігрового майстра, озвученого тоддом хаберкорном, а геймплей реалізований в манері традиційних настільних rpg з покроковими битвами на дошці.

Ключовий арт з героями:

Крім таро, який виступає креативним директором, творча команда voice of cards: the isle dragon roars включає виконавчого продюсера есуке сайто, музичного директора кейіті окабе, а також дизайнера персонажів кіміхіко фудзісаку, які працювали над серіями drakengard і nier .

Гра виходить 28 жовтня на nintendo switch, playstation 4, switch і pc в steam. Демоверсія вже доступна.