Apple навчить навушники airpods вимірювати температуру і боротися з сутулістю

19

Видання the wall street journal з посиланням на власні джерела повідомляє, що apple може забезпечити бездротові навушники сімейства airpods не лише функціями посилення звуку для слабочуючих людей, але і датчиком для вимірювання температури тіла. Принаймні, подібні ідеї обговорюються на рівні експерименту.

джерело зображення: the wall street journal

Існуючі моделі airpods pro вже дозволяють вибірково посилювати мову співрозмовника, apple залишається лише вдосконалити технологію посилення звуків для людей з незначними порушеннями слуху, які або не хочуть боротися з цим недоліком, або не можуть собі дозволити професійний слуховий апарат за кілька сотень доларів. Якщо американські регулятори дозволять продаж самостійно налаштовуваних пристроїв для боротьби з порушеннями слуху, виробникам бездротових навушників стане простіше боротися за гаманець цієї категорії пацієнтів.

Інша функція, яку apple може реалізувати в майбутніх пристроях такого типу – це стеження за позою і поставою користувача. Вважається, що вона допоможе боротися з сутулістю власника навушників. Вимірювання температури тіла, як вважається, apple готова реалізувати і через шкіру на зап’ясті, забезпечивши розумний годинник watch відповідним датчиком. Що стосується розширення функціональних можливостей airpods, то воно не буде реалізовано в наступному році, та й сама ініціатива може не пройти далі фази експериментів.