Asus випустила бездротову клавіатуру rog falchion nx в компактному виконанні

32

В асортименті asus з’явилася клавіатура rog falchion nx механічного типу. Пристрій спроектовано спеціально для користувачів, які беруть участь у виїзних ігрових турнірах або часто переміщаються з місця на місце.

Тут і нижче фотографії asus

Клавіатура має компактне виконання: у неї відсутній блок цифрових клавіш в правій частині. Завдяки цьому модель займає приблизно 65% місця від повнорозмірних рішень.

Для обміну даними з комп’ютером служить бездротове підключення в діапазоні 2,4 ггц. Заявлений час автономної роботи на одній підзарядці акумуляторної батареї досягає 450 годин. Можлива робота в дротовому режимі з підключенням через порт usb.

Використовуються перемикачі rog nx mechanical: red, brown або blue. Реалізована фірмова підсвічування aura sync rgb з індивідуальним налаштуванням клавіш. У вбудованій пам’яті можна зберегти до шести користувацьких профілів.

Згадані функції anti-ghosting&n-key rollover: вони відповідають за коректне розпізнавання великої кількості одночасно натиснутих клавіш.

Габарити складають 305 × 101 × 38,5 мм, вага — 520 р. В комплект поставки входять приймач з інтерфейсом usb, кабель і захисна кришка.