Audi grandsphere-концепт електрокара з 2030 року [відео]

94

Новий концепт-кар audi grandsphere являє собою розкішний автомобіль, що дозволяє повністю розслабитися під час поїздок завдяки цілому ряду проривних технологій. Очікується, що все це потрапить в метал вже до кінця поточного десятиліття.

Audi grandsphere пропонує небувалий уровеньуніверсальности, від повної автономності, коли водій зможе зайнятися своимиделами під час їзди, до гоночного режиму з ручними органами управління. Мінімалістичнийдизайн інтер’єру об’єднаний з великим екраном, а обробка під дерево візуально увелічіваеті без того великий простір всередині салону.

В якості «мозкового центру» виступить система cariad,створена фахівцями volkswagen. Заявлена автономна система четвертого рівня, здатна повністю замінити людину за кермом. Виробник описує концепцію як автомобіль першого класу з максимальним простором. Загалом, grandsphere – це розкішний футуристичний седан, колісна база якого навіть довша, ніж сумовитого audi a8. Автовиробник заявив, що намагався об’єднати класичний кузов з чотиридверним gt.

Наступним концептом audi стане urbansphere. Він буде представлений в 2022 році і описується як особистий простір в умовах міста.