Auo створила величезну тв-панель для ігор з частотою оновлення 240 гц

36

Компанія au optronics (auo), за інформацією ресурсу digitimes, розробила передову телевізійну панель спеціально для користувачів, які захоплюються іграми.

Тут і нижче зображення auo

Новинка має розмір 85 дюймів по діагоналі і має роздільну здатність 4к — 3840х2160 пікселів. Йдеться про 96-відсоткове охоплення колірного простору dci-p3.

Головна особливість пристрою полягає у високій частоті оновлення: вона досягає 240 гц. При цьому реалізована технологія vrr (variable refresh rate), яка дозволяє динамічно змінювати частоту в залежності від типу відображуваного контенту.

Відзначається, що панель здатна відтворювати високоякісні візуальні ефекти з високим рівнем контрастності. Завдяки великій частоті оновлення усуваються розриви кадру.

Говориться також, що панель має особливу структуру поверхні, яка дозволяє ефективно усувати відблиски. Це також позитивно відбивається на загальній якості ігрового процесу.

На жаль, поки не ясно, коли і за якою ціною телевізор з подібними характеристиками може надійти на комерційний ринок. Потрібно також відзначити, що на сайті самої au optronics інформація про панель поки відсутня.