Автоматична реєстрація в каталогах

157

Реєстрація в каталогах через 1PS.RU і для чого вона потрібна?

Доброго часу доби всім. Ще раз хочу повернутися до теми розміщення сайту в каталогах. Багато хто стверджує, що ця тема вичерпала себе вже роки три тому, а на даний момент може і шкідлива для сайтів. У чомусь вони будуть праві, тому що при автоматичної реєстрації, ваш сайт, крім нормальних каталогів, додається в каталоги з сумнівним змістом, що перебувають під фільтрами або банами ПС, але при грамотному підході, ця тема все ще працює і приносить необхідну користь. З мого досвіду, один з найбільш зручних сервісів, на даний момент, є 1ps.ru. За порівняно не велику плату, ви отримуєте зручний інтерфейс, гарний набір додаткових послуг, постійно оновлювану базу каталогів, просту систему оплати (є і безкоштовний тариф).

Реєструвати свій сайт в каталогах потрібно з кількох причин:

 • Збільшення кількості відвідувачів вашого сайту за рахунок переходів по посиланнях з каталогів.
 • Чим більше якісних посилань, тим краще позиції в пошуковій видачі.
 • Посилання з каталогів – тематичні, т. к. розміщуються в тематичних розділах.
 • Вплив на посилальне ранжування – назва Вашого сайту, зареєстроване в каталогах – це посилання з потрібними ключовими словами.
 • Якщо сказати простіше, то реєстрація в каталогах через 1PS.RU – це бюджетний варіант придбання необхідної кількості посилань з потрібними анкорами на сайтах схожої тематики.

  Основні переваги 1PS.RU порівняно з ручною реєстрацією – швидкість реєстрації і щодня поповнювані і оновлювані списки каталогів.

  Із-за чого ж з 1PS.RU швидше?

  Все насправді дуже просто, через те, що 1PS пропонує кілька тарифів, з яких можна вибрати оптимально відповідний вам за витратами часу і грошей.

  Рекомендую до прочитання: Самостійна реєстрація в каталогах

  Не дивлячись на ціни, будь-який, навіть безкоштовний тариф 1PS, дозволяє вам економити час за двох причин:

 • Вам не потрібно шукати бази каталогів, вони вже знайдені і оброблені фахівцями.
 • Співробітники 1ps.ru професійно виконають для вас будь-яку ділянку роботи або всю роботу з вибору ключових запитів, створення анкети сайту, підбору рубрик в каталогах, розміщення всього цього за каталогами, встановлення зворотних посилань каталогів і обробці відповідей від них – все це можуть зробити за вас і за ваші гроші – просто виберіть потрібний тариф!
 • Чому ж 1PS.RU надійніше?

  У зв’язку з тим, що всі дії з додавання сайту в каталоги, які відбуваються в напівавтоматичному режимі, тобто ви, або співробітник 1ps.ru відстежує кожен каталог і може в реальному часі скорегувати розміщувану інформацію про сайт. Так само, сервіс 1ps.ru дозволяє обробляти каталоги з реєстрацією в кілька етапів і каталоги з капчі!

  При ручній реєстрації 1PS завжди надає інформацію про помилки.

  По закінченні реєстрації ви отримаєте докладний звіт.

  Ви завжди можете вибрати каталоги за параметрами Тіц і PR. В пропущені, з якихось причин каталоги, інформацію завжди можна додати в будь-який інший, зручний для вас час.

  При розміщенні інформації, надається можливість використання необмеженої кількості варіантів назв та описів сайту.

  Вартість реєстрації в каталогах через 1PS.RU?

  Пропонуємо вашій увазі кілька тарифів:

  • VIP – для людей, що цінують свій час. Від вас вимагається тільки URL сайту, всі роботи по підбору ключових слів складання анкети сайту зроблять фахівці і після узгодження з вами зареєструють в каталогах.
   2400 руб. Детальніше »
  • ОПТІМА – на підставі наданих вами ключових слів, спеціаліст підготує анкету сайту і зареєструє сайт в каталогах.
   1560 руб. Детальніше »
  • ЕЛІТА – анкету сайту складаєте ви, а вже реєстрацію проводить спеціаліст Сервісу 1PS.RU.
   600 руб. Детальніше »
  • ПРОФІ – для просунутих. Абсолютно самостійна реєстрація сайту в каталогах за допомогою сервісу 1PS.RU.
   100 руб. Детальніше »

  Рекомендую до прочитання: Оптимізація поведінкових факторів

  Ну і звичайно ж і безкоштовний варіант, ДЕМО-тариф: оцініть можливості сервісу для самостійної реєстрації (50 каталогів доступні в будь-який час, інші з 2 до 6 ночі).

  Замовити реєстрацію в каталогах »