Автомобільні ключі

3-18-2020
Изготовление автоключей в Киеве


Програмування ключів, Ремонт замків запалювання. Виготовлення ключів автомобіля Наявність спеціальних електронних замків у більшості сучасних авто підвищує рівень захисту транспортного засобу. Зменшується ймовірність злому або викрадення машини, однак виготовити ключ для автомобіля стає набагато складніше. Виконати таку роботу зможуть лише фахівці, що володіють відповідним досвідом і використовують спеціальне обладнання. Ми надамо допомогу автовласникові приїхав до нас у майстерню, виготовимо і самі доставимо ключ клієнта або виготовимо автомобильные ключи з виїздом на місці в Києві. Відновлення ключів при повній втраті. До нас звертаються водії, з метою зробити копію при наявності одного авто-ключа. Наші послуги затребувані і у тих водіїв, які втратили всі ключі від машини без можливості потрапити в салон автомобіля. Виготовлені фахівцями дублікати знадобляться для заміни зношеного або втраченого основного комплекту.

Проблема вирішувана, якщо у власника залишився тільки уламок вироби або воно було сильно пошкоджено. Для копіювання і відновлення ключів від машини без чіпа достатньо пред’явити тільки один з оригіналів. З нього буде зроблена копія для заміни. Робота з виготовлення автомобільних ключів іммобілайзера виконується тільки при наявності документів на транспортний засіб. Дублікат ключа для автомобіля за 30 хвилин. Фахівець компанії може виїхати до клієнта, якщо авто-ключ зламався в замку запалювання або вимагається термінове відновлення за рештою деталей. Від клієнта потрібно не викидати уламки до приїзду майстра. Це прискорює роботу і зменшує витрати автовласника.

До причин зробити ключ для автомобіля з нашою допомогою відносять: можливість викликати майстра по будь-якою адресою, і виготовити ключ для авто прямо на місці, без поїздки в майстерню; швидкий виїзд – ми приїдемо менше, ніж за годину, середній час на вирішення проблеми не перевищує 30 хвилин; для виготовлення авто ключів використовується сучасне італійське обладнання, що гарантує не тільки швидкість, але і високу якість робіт; роботу з будь-якими авто-ключами: для вантажних автомобілів, мотоциклів, спецтехніки та легкового транспорту. Виготовлення ключів запалювання з виїздом розтин автомобілів в Києві. Час і вартість вирішення проблеми залежать від ряду факторів. В першу чергу, від складності процедури відновлення, терміновості, виду авто-ключа і наявності чіпа.