Автоваз представив спрощену версію мультимедійки enjoy pro: першою її отримала vesta

80

Сьогодні, 13 вересня, компанія «автоваз» на своєму офіційному сайті повідомила про старт продажів автомобіля lada vesta зі спрощеною версією мультимедійної системи enjoy pro — простіша версія позбулася приставки pro в назві, але в плані функцій, як повідомив автовиробник, майже не поступається старшому братові. Наприклад, новий головний пристрій під назвою enjoy може похвалитися семидюймовим сенсорним екраном замість восьмидюймового в pro-версії, тоді як плавність роботи інтерфейсу і швидкодія системи залишилися на колишньому рівні. Більш того, вартість спрощеної мультимедійної системи виявилася помітно нижче.

На поточний момент мультимедійка enjoy доступна в якості опції, а ті автомобілі (поки що мова лише про одну модель), які обладнали системою без приставки pro, виявилися на 19 тисяч рублів дешевше, ніж варіант з enjoy pro. З огляду на, що автомобілі «автоваз» відносно недорого коштують, дана економія буде дійсно помітна на тлі загальної вартості транспортного засобу. Крім того, молодша в лінійці версія мультимедійної системи все так само, як і enjoy pro, підтримує технології apple carplay і android auto, працює з акустичною системою arkamys і поставляється в комплекті з камерою заднього виду.

Навіть функцію голосового управління прибирати не стали – за допомогою кнопок на кермі водій може використовувати функцію голосового зв’язку і голосові команди. Першим автомобілем, який отримав опцію молодшої версії фірмової мультимедійної системи, стала модель vesta — базова версія на 106 кінських сил і «механікою» з enjoy на борту коштує 897 900 рублів. Інформації про інші автомобілі бренду з підтримкою enjoy без приставки pro поки що немає, хоча ще в травні поточного року «автоваз» представив granta з enjoy pro.