Безбожні лаги: apple зламала facetime на mac

42

Нова macos monterey багатьом здалася моторошно недопиленной. З такою думкою складно не погодитися, бо багато функцій, заявлені на старті, продовжують з’являтися тільки зараз, через місяць після офіційного релізу. Але навіть з урахуванням поступового впровадження нових фішок, користувачі кожен раз примудряються знаходити в оновленні різні недоліки. Потихеньку починаєш розуміти тих, хто оновлюється тільки після вирішення основних проблем. Сьогодні пропоную поговорити про групові дзвінки в facetime, які змушують лагать комп’ютери mac.

Групові виклики facetime викликають лаги на mac.

Раніше ми вже розповідали вам про найпопулярніші проблеми macos monterey. Перегрів, відсутність розблокування з apple watch, перегрів і лаги – все це вже давно не новина. За місяць в купертіно зуміли виправити більшість помилок, але біда в тому, що нові-то з’являються і з’являються.

Як правильно заряджати айфон.

Групові виклики facetime

Я постійно кажу, що facetime при належній увазі без проблем міг би стати чудовою альтернативою таким майданчикам, як zoom або ms teams. Тим більше, що зараз дзвінки доступні і на windows, і на android.

Як не старайся, а facetime поки не може замінити сторонні додатки.

На те є одна, але дуже вагома причина — facetime вміє працювати при низькій швидкості інтернету, що іноді дуже рятує. Інші майданчики таким, на жаль, похвалитися не можуть. Рідне додаток apple не один раз рятувало мене у важкій ситуації.

І знаєте, дуже прикро, коли рекомендуєш facetime іншим, а в підсумку стикаєшся з купою підводних каменів. На цей раз користувачі скаржаться на те, що facetime просто виводить з ладу комп’ютери mac.

Проблеми macos monterey

У чому суть. Ви включаєте комп’ютер, запускаєте facetime, щоб поговорити з ким-небудь. Далі протягом досить тривалого часу все працює чудово. Ніяких подлагиваний ні в додатку, ні в системі не виявляється. Потім, ні з того ні з сього, mac завмирає і спливає вікно наступного характеру:

Помилка в facetime видає таке вікно.

Так, курсор вам все ще доступний, хоч і крутиться на завантаженні. У запропоноване вікно можна ввести пароль або скасувати дію, без проблем відрегулювати яскравість або звук, але в іншому — тиша. У підсумку після перезавантаження доводиться заново логінитися в facetime і починати роботу з нуля.

Деякі припустили, що проблема може бути пов’язана з неправильною установкою macos і вирішили накотити її по новій. Очікувано успіху дана процедура не принесла. Потім з’явилася думка про несправність конкретного комп’ютера. Повідомляється, що facetime тестували через imac і macbook air на m1.

Підписуйтесь на нас в яндекс.дзен, там ви знайдете багато корисної та цікавої інформації зі світу мобільних технологій.

Shareplay в macos

Повертаючись до розмови про невипущених фішках macos monterey. Мені здається, що якщо в оновленні зашиті якісь функції, які не працюють з моменту релізу, то очевидно, що до їх виходу можливі якісь баги. Логічно припустити, що баги пов’язані з shareplay, яка вже вийшла на iphone і ipad, але до сих пір недоступна на mac.

Функція shareplay повертається на mac в macos 12.1

shareplay – це інструмент екосистеми apple, за допомогою якого кільком користувачам можна переглядати контент, перебуваючи далеко один від одного.

Автор appleinsider.ru іван кузнєцов вже розповідав про всі принади даної фішки. Повірте, це не просто видосик разом подивитися, тут все набагато цікавіше. інтелектуальне управління гучністю, прослуховування музики, демонстрація екрану 8>—>- все це і багато іншого доступно на iphone і скоро прийде на mac.

Нарешті можна буде запустити shareplay на всіх трьох пристроях.

Швидше за все apple виправить помилку вже в найближчій macos 12.1 , бо в бета-версії купертіновци повернули функцію shareplay туди, де вона повинна бути спочатку. Проте кількість лагів в оновленнях операційних систем від apple в цьому році мене дивує. Iphone не реагують на натискання, перестають ловити мережу, перегріваються. Macos, як ми бачимо, теж не позбавлена проблем.

Гаразд би з недоліками стикалися хлопці з китаю, які весь час норовлять принизити всю міць яблучної продукції, так адже з проблемами стикаємося ми, прості користувачі.

Наш телеграм-чат, буде цікаво прочитати.