Безкоштовні способи просування сайту

534

Всім привіт! Наступний і, напевно, не менш важливий етап після розробки і створення сайту, це його внутрішня оптимізація і просування в пошукових системах. Така постановка питання дозволить зайняти сайту лідируючі позиції в пошуковій видачі Яндекса, Google і інших, не менш популярних системах. Так, як з платними методами розкрутки сайтів все зрозуміло, то ось з бюджетним просуванням не все так просто, про це і поговоримо сьогодні.

Отже, можна виділити такі способи просування сайту без вкладення коштів, усі вони різною мірою ефективності:

1. Розміщення ресурсу в каталогах сайтів.

Один з найстаріших способів просування, не втрачає актуальності і сьогодні. Головною умовою є повністю ручне розміщення в каталогах, ніяких автоматичних реєстраторів. Нерідкі випадки, коли з таких сервісів сайт розміщується зовсім не в той розділ каталогу, який потрібен. Або ще якийсь косяк. В результаті це призводить до невдоволення користувачів, а також до можливої блокування в пошукових системах.

2. Каталоги статей.

Пишемо цікаву статтю, непомітно вставляючи в неї кілька анкорів на ваш сайт, правилами каталогів звичайно, це не забороняється.

3. Каталоги стрічок RSS.

При наявності на вашому сайті такої стрічки, її можна внести у відповідний каталог, щоб інші користувачі могли підписуватися на оновлення вашої сторінки.

4. На всіх форумах, де ви активно спілкуєтесь, ставте підпис посилання на свій сайт.

Також можна залишати посилання в повідомленнях на форумі, проте спеціально для цього краще не реєструватися, модератори часто видаляють такі повідомлення і блокують профілі. Реклама повинна бути простою і ненав’язливою.

5. Маил відповіді, Google відповіді…

Якщо користувач задає питання в цих сервісах, а на вашому сайті є відповідь на нього – дайте посилання!

Рекомендую до прочитання: Безкоштовні фолловери

6. Обмін посиланнями з добре зарекомендували себе ресурсами – грамотна затія.

Чим вище відвідуваність таких сайтів, тим краще для вас. Головною умовою є схожість тематики таких ресурсів з вашою.

7. Використання внутрішніх посилань, а також інших факторів якісної внутрішньої оптимізації,

Виявиться досить корисним, оскільки це підвищить вагу просувається в пошуковику сторінки, збільшить ранжування. Тут, можливо, вам будуть цікаві статті про те, як писати SEO-тексти і 11 порад по оптимізації сайту, як внутрішньої, так і зовнішньої.

8. Використання особистих сайтів.

Якщо у вас є інші проекти, особливо, якщо вони схоже тематикою, то поставте з них посилання на свій сайт: наскрізну, в одній категорії або хоча б в одній статті.

9. Коментуйте Dofollow сайти.

Dofollow – це коли посилання з вашого імені (логіну або ключового слова) в коментарях не закриті від індексації. Таких сайтів – море, найчастіше це блоги. Досить вбити в пошук «Dofollow блоги»… ось вам купа сайтів.

TEXT.RU - 100.00%