Білий список замовника (БС)

423

Всім привіт! Багато замовників вважають за краще працювати з перевіреними авторами. Для цього вони створюють так звані БС – білі списки (Whitelist). На різних біржах копірайтингу можуть відрізнятися терміни, але суть одна: до завдань вебмастера допускаються тільки обрані ним автори.

Чим це вигідно?

Менше народу — більше кисню. Конкуренція знижена, роботу виконуєте тільки ви і ще кілька копірайтерів, а не весь особовий склад біржі. Можливо, вам вдасться перехопити клієнта повністю. Будете одним єдиним автором – обраним. Як Нео з Матриці і навіть крутіше.

Не потрібно витрачати час на моніторинг загального доступу. Сидите собі, ваяете потихеньку.

Після деякого часу, достатнього щоб замовник переконався у вашому майстерності – можна попросити про збільшення зарплати. Своїм легше піти на поступки.

БС дає сталість. Коли ви перебуваєте в кількох списках, то роботи у вас завжди багато, можна вибирати більш оплачувану. Це плацдарм для підвищення цін – коли 50 рублевих замовлень вагон, можна шукати візок зі 100 рублевими, ні копійкою менше. Коли одна планка цін досягнута – штурмувати наступну.

Як потрапити у заповітний Whitelist?

Пишіть добре. Виконуючи взяті роботи, ви показуєте рівень своєї майстерності. Якщо воно вище середнього, то вебмастер помітить це. В його інтересах виділити авторів, які справляються з текстом краще.

Коли ви вже перебуваєте у кого-небудь в числі фаворитів, вас можуть рекомендувати знайомим. Сарафанне радіо в дії.

Будьте на виду, не проходьте повз розділів пошуку авторів – такий, наприклад, є на Advego. Нехай візьмуть не в кожне замовлення, але й не скрізь відмовлять!

У вас є портфоліо? Якщо ні – бігом робити. Це ж ваш диплом копірайтера, фахівця з таким документом відкриті всі БС світу. Ну або майже все.

Рекомендую до прочитання: Що таке копірайт?

TEXT.RU - 100.00%