Біржа Mainlink.ru – надійний партнер

458

Власники власних сайтів, що працюють над їх розкруткою, відмінно знайомі з популярними біржами з продажу посилань XAP.ru, linkfeed.ru і Sape.ru. Але останнім часом ці ресурси починають втрачати колишню популярність, і багато хто йде в інші системи. Одним з таких ресурсів і є MainLink.ru.

Ця система практично схожа з XAP і Sape, вона так само може допомогти в торгівлі посиланнями не тільки з головних сторінок ресурсів, але і з їх внутрішніх сторінок. Виникає питання: якщо MainLink.ru те ж саме, тільки в новій упаковці, навіщо ж переходити на цей сервіс? Для цього розглянемо його плюси і мінуси.

Головним позитивним моментом, який виділяють фахівці, є можливість самостійного встановлення ціни, яка відсутня, наприклад в ХАР і залежить від сторінки. Аналізується PageRank, ТІЦ та інші показники. Одразу ж можна побачити усереднену ціну за системою і встановивши ціну регулювати швидкість продажів.

На біржі передбачено велику кількість додаткових, дуже зручних сервісів. Кожен з них значно полегшує роботу, але деякими можуть користуватися тільки рекламодавці, які придбали мінімум одне посилання. Давайте розглянемо ці сервіси ближче.
Можна дізнатися на яких позиціях в Яндексі, Гуглі і Рамблері знаходиться ваш сайт, за зазначеною пошуковим запитам, правда цим нікого не здивуєш, є для цього і спеціалізовані програми. Рекламодавець, який придбав посилання на MainLink.ru автоматично отримує право дізнатися адреси головних сторінок, які посилаються на потрібний ресурс в Яндексі.

Дуже цікава функція, яка оцінює ресурс. При введенні адреси сайту згідно з його показниками видається рекомендована або середня вартість, а також два типи оптової ціни. Завдяки цьому новачок може швидко зорієнтуватися на ринку. Чудова послуга «Мисливець». При оплаті 10 центів на добу, система буде давати повідомлення, що на обраних ресурсах з’явилися рекламні місця.

Рекомендую до прочитання: 5 порад з вибору хостинг провайдера

Також можна автоматично генерувати тексти посилань в потрібній кількості, просто віддати ресурс в управління адміністрації MainLink.ru за 0,2 долара в місяць. У цьому випадку вони самі будуть розміщувати рекламу на сайті.

Крім цікавих сервісів, можна відзначити гнучкі налаштування системи. Для цього є адаптована система різних фільтрів, які дозволяють відбирати посилання з потрібним критеріям, кількістю слів до і після заслання, стоп-словами.

Відмінна партнерська програма, яка дозволяє у разі залучення активних користувачів отримувати частину їх прибутку. При цьому кожен доданий таким партнером сайт автоматично поповнює рахунок від 10 центів до 1 долара, залежно від його характеристик. Є думка, що на одній партнерці можна дуже непогано заробити.

Кожен з учасників системи має певний статус, із зростанням якого з’являються додаткові можливості, правда, зовсім незрозуміло за які заслуги цей статус можна змінити.

До недоліків можна віднести дуже незручну індексації внутрішніх сторінок. Або потрібно чекати, поки робот добереться до них, або завантажити програмку, яка відправити дані на MainLink. В Sape все це відбувається простіше і швидше.

Ресурс працює тільки з електронними грошима, банківські перекази не приймаються. Зате з ним співпрацюють практично всі популярні у нас електронні грошові системи (Вебмані, Яндекс Гроші, RuPay). Нарахування здійснюється тільки за місяць. На інших біржах – поденна оплата.

В принципі, ресурс MainLink.ru залишає досить приємне враження, з них однозначно можна і треба співпрацювати, є безсумнівні плюси, яких немає на інших сервісах, хоча, на думку фахівців, найкращою ефективності можна досягти тільки в комбінації з іншими біржами.