Біткоіни подешевшав на 4000 доларів на тлі маніпулювання ринком з боку китів

21

Вчора наші читачі могли ознайомитися з думкою експертів щодо долі біткоіни. Дивно, але всі вони одностайні в думці, що нас чекає довге ралі, результатом чого стане подорожчання цифрового золота вище 80 000 доларів до кінця поточного року. Деякі заявляють, що цим все не закінчиться, адже у біткоіни є потенціал для подолання планки в 100 000 до нового року. Ми вважаємо, що робити подібні заяви вкрай необачно, адже в реальності все буде залежати від безлічі факторів, від вирішення ряду великих країн, до спроб китів розгойдати ринок в потрібну сторону. Що до останніх, то сьогодні трапився вкрай незвичайний випадок, про який варто розповісти.

Справа в тому, що ціна біткоіни короткочасно обвалилася до 8200 доларів на біржі binance us. Через якийсь час все прийшло в норму, але є думка, що була проведена спроба переконатися в можливості маніпулювання вартістю криптовалюта. Якщо цей так, то все пройшло вдало, адже одночасно з цим ціна біткоіни впала до 54 100 на біржі kraken і до 58 500 на ftx. Невже кити дійсно випробували нову стратегію у вигляді шокових вкидань з використанням ордерів? експерти відзначають незвичайність події. Справа в тому, що представники біржі binance us запевнили співтовариство в тому, що трапилася непередбачена помилка, пов’язана з проблемами в пз у одного з великих інституційних клієнтів. За словами експертів, такого бути просто не може, адже при такому розкладі подій, повинен був активуватися алгоритм блокування подібних ордерів.

Оскільки подія так і залишилося без пояснення, краще повернутися до поточної ціни біткоіни. І ось тут доводиться констатувати різке падіння курсу цифрового золота. Як бачите сьогодні вдень ціна біткоіни досягала 66 700, а короткочасно піднімалася вище 67 000. Виходить, що на момент написання даного матеріалу у нас падіння на 4000 доларів. На цьому тлі помітно зниження вартості інших популярних токенов, включаючи ефір. Взагалі, це не рятує геймерів, адже, як ми бачили вчора, відеокарти вже почали дорожчати, а значить час вигідних пропозицій зі знижками завершився.

З цікавого: один з користувачів заявив, що в хвилини різкого падіння ціни на біткоіни, він примудрився заробити 32 000 доларів. Так, він поставив ордер на 10 000, купив одну монетку, а через якийсь час продав її з великою вигодою.