Blizzard випустила релізний трейлер ремастера diablo ii із зіркою «шан-чи”, викритою у виправданні педофілії

75

За два дні до прем’єри arpg diablo ii: resurrected blizzard показала релізний трейлер оновлений версії культового рольового екшену, причому з живими акторами.

У ролику знявся сіму лю, який починав як модель для стокових фото і з коротких появ в серіалах і доріс до головної ролі в недавньому кінокоміксі marvel «шан-чи і легенда десяти кілець». За сюжетом він приходить на сповідь і кається в майбутніх гріхах, адже діабло, владика жаху, повернувся, і його необхідно повалити будь-якими способами.

Ось тільки опальна компанія, що загрузла в скандалі через сексизм, харассмента і дискримінації, знову прогадала: днями актора зв’язали з нині віддаленої обліковим записом на reddit, з якою він шість років тому залишав неприйнятні за нинішніми мірками (та й в цілому) повідомлення. У них він принижував жінок і навіть виступив на захист педофілів, порівнявши їх з геями – нібито справа в біології, тому і злочину в цьому немає. Питання він вивчив в ході роботи над серіалом «кров і вода» – в ньому йому довелося зіграти персонажа, який домагався і вбив молодшого брата.

Diablo ii: resurrected вийде на пк, playstation 4, playstation 5, xbox one, xbox series x|s і nintendo switch 23 вересня. Обговорити серію можна в окремому розділі на нашому форумі.