Bofors tornvagn-нова імба в новорічних коробках 2022 в wot? непробивамая вежа і потужне знаряддя

39

потужне знаряддя і непробивна лобова броня, що може бути краще для впевненого фарма? розбираємося, чи випустили розробники жорстку имбу або все-таки змогли адекватно позабалансити танк.

Вітаємо, танкісти! з вами wotpack і огляд bofors tornvagn шведського важкого преміум танка 8 рівня в world of tanks. Як мінімум, танк підкуповує своїм незвичайним зовнішнім виглядом і значними показниками знаряддя. Прокачуваний топ тт швеції kranvagn один з кращих в рандомі і нарешті він отримав більш цікавий тренажер для екіпажу, ніж emil 1951.

Ттх bofors tornvagn

Розглянемо докладніше параметри танка в порівнянні з іншими преміями з новорічних великих коробок.

Вогнева міць

Цей “вікінг «отримав у своє розпорядження 120 мм знаряддя , яке стане вагомим аргументом в» переговорах” не тільки з однорівневою технікою, але і 10-м рівнями мало не здасться. Разовий шкоди 400 одиниць дає суттєву перевагу в перестрілці, а бронепробиття базовим підкаліберним снарядом 248 мм.це не тільки дозволить краще фармить, але і навіть перевищує голдовий пробій багатьох «вісімок». Спеціальні підкалібери з бронепробитием 297 мм дозволяють в топі списку змітати все на своєму шляху, навіть не намагаючись особливо прицілитися.

Раз вже зайшла мова про точність, то гармата косувата і це головна розплата за описані вище переваги. Зате зводиться швидко і володіє непоганою стабілізацією, що трохи виправляє ситуацію. Перезарядка довга, тому шкоди в хвилину менше 1634, що дуже мало для 8 рівня.

Базовий підкалібер нічим особливо не виділяється, а ось голдовий володіє чудовою швидкістю польоту, практично моментально потрапляючи в ціль на ближній дистанції.

Запас міцності один з найбільших 1600 одиниць. Бронювання корпусу хороше як для однорівневих боїв 260 мм номінальні показники, а з урахуванням наведенки там буде 300 + мм.але врахуйте, що броня тільки у фронтальній проекції, борти мають 50 мм броні, тому навіть фугаси будуть залітати з повною втратою.

Зверніть увагу! у танка великі надгусеничні полки , через які гарантовано будуть завдавати шкоди і навіть можуть поставити на каток. Тому корпус по можливості необхідно максимально ховати за укриттями. З цієї ж причини танк абсолютно не здатний танкувати від корпусу.

схема бронювання bofors tornvagn

Головна ж фішка bofors tornvagn в непробиваній вежі, де в лобовій проекції 280 мм броні. Для однорівневої техніки це непереборна перешкода навіть на голдових снарядах (хіба що деякі пт-сау можуть спробувати пробити, але і то не факт). Звичайно, в боях з 9 і 10 рівнями вже сильно не потанкуєш, там все ж у багатьох кумулятивні від 330 мм пробою, але базові снаряди цілком можна танконуть.

Броня знову ж тільки спереду, так що при найменшому повороті вежа пробивається легко навіть технікою рівнем нижче.

Мобільність і розвідка

Ось тут і наздогнала розплата за імбове лобове бронювання. Наявність міцних бронеплит не пройшло дарма, тому максимальна швидкість всього лише 32 км/ч. До того ж його оснастили слабеньким двигуном, тому питома потужність становить 11,63 к. С. Т. Швидкість повороту шасі теж сумна 22,95°. Огляду буде катастрофічно не вистачати, танк підсліпуватий, на рівні ” рад ” – 360 метрів, але хоч дальність зв’язку висока. Хоч це і не найважливіший фактор, але йому зробили відносно непогану маскування.

Підвівши підсумок тактико-технічним характеристикам bofors tornvagn можемо виділити його сильні і слабкі сторони.

переваги:

 • альфа-страйка;
 • висока бронепробиття базовим і спеціальним снарядом;
 • відмінна швидкість польоту голдового підкалібера;
 • швидке зведення;
 • стабілізація знаряддя;
 • рикошетна лобова броня корпусу;
 • непробивна вежа в лобовій проекції;
 • комфортні увн.

недоліки:

 • погана точність;
 • шкоди в хвилину;
 • слабке бронювання бортів корпусу і вежі в бічній проекції;
 • погана динаміка;
 • слабка маневреність;
 • низький радіус огляду;
 • перевантаженість екіпажу.

Екіпаж танка складається з 3-х чоловік , тому ролі розподілилися наступним чином:

 • командир (радист, заряджаючий);
 • механік-водій;
 • навідник (заряджаючий).

При такому розкладі рекомендуємо прокачувати перки в такій послідовності:

Вибір обладнання для bofors tornvagn

При спочатку великому запасі міцності можна отримати хороший бонус.

Однак, в даному випадку при накопиченні досвіду і відкриття польової модернізації рекомендуємо придивитися до варіанту з відкриттям слота на «мобільність» і установці турбонагнітача .

Якщо у вашому розпорядженні є трофейний приціл , то можна пожертвувати мобільністю для підвищення точності. Тут вже кожен сам має право вирішити, що йому важливіше і більше підходить під стиль гри.

Якщо запаси срібла дозволяють, а екіпаж вже вивчив «пожежогасіння», то вогнегасник можна замінити на кави з випічкою для підвищення всіх характеристик машини. Також варто врахувати той факт, що обов’язки заряджаючого розподілені між командиром і навідником, тому контузія кожного з них спричинить за собою збільшення перезарядки (ситуацію допоможе виправити велика аптечка ).

Як грати на bofors tornvagn

Щоб розкрити на максимум потенціал даного танка, необхідно мати: прокачаний екіпаж, бажано трофейне обладнання і відкрити польову модернізацію. Добиратися до позиції він буде повільно, тому вибирайте фланг обдумано – змінити напрямок найімовірніше вже не вийде через низьку мобільності.

Краща стратегія-зайняти позицію в горбистій місцевості і зіграти від увн, вежі і альфи. Правда, варто побоюватися арти, особливо поки їдете до бажаної позиції. Через низьку швидкість танк стане легкою мішенню. Якщо ж вийшло зайняти вигідне становище, то bofors tornvagn перетворюється в неприступну фортецю, разящую ворогів наліво і направо. При наявності належного прикриття на час перезарядки, його буде вкрай складно «продавити», та й в клінчі він виявиться «міцним горішком».

Підсумки: чи варто купувати bofors tornvagn в world of tanks?

Геймплейно танк нагадує американський т34, який хоч і апалі, але все одно морально застарів для сучасного рандому. Бої зараз швидкоплинні-турбачі невід’ємна складова сучасного рандому, тому повільна техніка часто або не встигає настріляти шкоди, або команда починає вже зливатися, поки танк доїде до позицій.

Звичайно, при певних вкладеннях (екіпаж, спорядження, обладнання та польова модернізація) танк розкривається і може нівелювати частину своїх недоліків, при цьому посиливши переваги. Ось тоді bofors tornvagn граючи від альфи він може в очній дуелі розібратися практично з будь-яким однорівневим тяжем. Ця техніка не те, щоб скіллозалежна, вона швидше ресурсозалежна.

Натомість “шведський вікінг” гарантує хороший фарм, так як використання голдових снарядів мінімальне, а перебуваючи постійно на передовій він стріляє по своєму засвіту. Але, все одно, як не крути, колосальних цифр шкоди на ньому настріляти просто не встигнете (або противники закінчаться раніше, або союзники + довга перезарядка і точність, з якою потрібно сподіватися на вбр).

Wot