Будинок на колесах проїде 730 км на день на сонячній енергії

42

Студенти з нідерландів розробили унікальний будинок на колесах. Stella vita живиться сонячною енергією і вже скоро відправиться в свою першу подорож.

Ідея сконструювати автомобіль на колесах принадлежитстартапу solar team eindhoven. Компанія створена студентами, а транспортний засіб працює на відновлюваній енергетиці. 19 вересня stella vita зможе продемонстроватьсвою ефективність, подолавши відрізок між ейндховеном в нідерландах до самої південної частини іспанії. Перша поїздка складе 3000 км,а середня відстань, яку зможе проїжджати будинок на колесах, досягне 730 км всутки за умови ясної сонячної погоди.

Загальна площа сонячних панелей stella vita дорівнює 17,5 м2. Правда, велика їх частина доступна тільки під час паркування, тому в режимі руху цей показник рівно в два рази менше. Всередині розташовується душ, кухня, спальне місце і кабіна водія. Solar team eindhoven не розкриває планів попревращению будинку на колесах в комерційний проект. Відомо, що вбудованихбатарів досить не тільки для роботи двигуна, але і для всіх систем stella vita.