Captain of industry вийде в ранньому доступі steam в першому кварталі 2022 року

17

Розробники з mafi games представили комп’ютерну гру captain of industry , яка максимально наближає вас до реалістичності побудови успішного самодостатнього острова. У той час як багато ігор пропонують необмежені ресурси, captain of industry дає гравцеві правду про матір-природу, де ресурси не нескінченні, і навіть вода не може вважатися само собою зрозумілим.

Після глобальної кризи, коли все, що ви знали, було стерто з лиця землі, ви приземляєтеся на безлюдний острів з величезним завданням по створенню стійкого індустріального суспільства.

Як капітан, ви повинні зібрати робітників, які будуть розвивати і будувати вашу промисловість. Для початку ви побудуєте маяк для залучення біженців на ваш острів і побудови процвітаючого суспільства. Управління населенням – це тільки початок. Коли у вас є робоча сила, починається розробка та будівництво.

Ви повинні управляти видобутком ресурсів, щоб будувати фабрики, встановлювати нафтові вишки і електростанції, одночасно створюючи ферми. Гра змушує вас зіткнутися з реалізмом часу і його впливом, будь то зміна клімату, рівень забруднення або старіння вашого обладнання. У captain of industry ваша робота ніколи не закінчується пошуком найбільш ефективного способу використання і поповнення ваших ресурсів.