Чому користувачі android більше не хочуть переходити на iphone

79

Складно сказати, звідки це пішло, але в суспільстві вже давно склалася стійка думка про те, що всі користувачі android поголовно хочуть перейти на ios . Швидше за все, причиною став стереотип про низькі ціни смартфонів на базі ос від google. Мовляв, люди, які не можуть дозволити собі iphone, просто купують android і мучаться з ним, мріючи перейти на апарат від apple. Насправді це не так. Ні, звичайно, у кого – то все так і відбувається, але для багатьох android-це усвідомлений вибір, який вони ні за що не готові проміняти на iphone.

Користувачі android вже не так охоче прагнуть переходити на iphone

Цього року користувачі android менш охоче прагнуть перейти на iphone, ніж раніше, показало опитування аналітиків sellcell. Експерти вивчили опитали більше 5000 власників android-пристроїв і прийшли до висновку, що напередодні виходу iphone 13 кількість потенційних перебіжчиків відчутно знизилася в порівнянні з показниками минулого року.

Якщо минулого року частка користувачів, які розглядали можливість переходу на новий iphone, становила понад 33%, то в цьому вона знизилася майже вдвічі, опустившись до 18%. Причиною виявився iphone 13, який не виправдав очікувань користувачів. Вони пояснили, що не зацікавлені в переході через обмеження, характерні для новинки.

Що краще: touch id або face id

В першу чергу користувачів android збентежила відсутність сканера відбитків пальців. В екрані або на корпусі – неважливо. Таких набралося найбільше-майже 32% від загальної маси опитаних. Вони заявили, що вважають face id недостатньо зручним і безпечним способом верифікації (такі навіть є серед нас), який навіть біометрією можна назвати лише з великою натяжкою.

Користувачам android не вистачає сканера відбитків пальців на iphone, до якого вони так звикли

Друге місце з часткою 16,7% серед користувачів android, які не бажають переходити на iphone зайняв довід про обмеження ios в області підстроювання інтерфейсу. Представників цієї категорії респондентів збентежила відсутність можливості не те що кастомізувати систему, але навіть розмістити іконки додатків в різних частинах робочого столу і т.д. За фактом вони мають рацію: у apple сьогодні такого немає.

Третьою за популярністю причиною не переходити на iphone з часткою 12,1% виявилася функція сканування фотографій, електронної пошти і повідомлень на предмет насильства над дітьми і дитячого порно, яку apple пообіцяла ввести в цьому році. Користувачів збентежила ця ініціатива, враховуючи, що на android нічого подібного немає. Принаймні, офіційно.

Чи правда, що android краще iphone

Сказати по совісті, жоден з доводів, які наводять користувачі android проти iphone, мені здається неспроможним. Мені дуже легко про це говорити, тому що до недавнього часу я і сам користувався android і щиро не розумів, як взагалі можна користуватися face id . Однак кілька тижнів з iphone 12 показали, що розпізнавання обличчя – це більш зручна система, ніж сканування відбитків, і apple навряд чи від неї відмовиться на користь touch id.

Проблем з кастомізацією ios вже давно немає

Що стосується кастомізації, то тут я не згоден, хоч і в меншій мірі. Мабуть, і правда, apple варто було б дати користувачам можливість розміщувати іконки додатків в будь-якій частині екрану, а не тільки по порядку. Але до решти претензій взагалі бути не може. За минулі роки в купертіно дозволили нам робити з інтерфейсом набагато більше, ніж раніше, налаштовуючи його зовнішній вигляд і т.д.

Сканування фотографій – складна тема. З одного боку, я проти цього, тому що подібна методика пошуку гвалтівників абсолютно марна. Однак щось мені підказує, що це була не власна ініціатива apple, а примус з боку спецслужб. У всякому разі, тепер apple йде на різні хитрощі на зразок установки мінімальної кількості фотографій з порно для кваліфікації.