Chrome для android отримав віджети в стилі ios. Як активувати їх

22

Цього року компанія google почала приділяти помітно більше уваги віджетів додатків, що з’явилися в її фірмовій операційній системі кілька років тому. Серед інших нові віджети отримає і її браузер chrome для android.

На даний момент отримати доступ до нових віджетів можуть користувачі тестової версії chrome 95 бета, активувавши відповідні прапори в прихованому меню експериментальних функцій браузера.

Дизайн трьох нових віджетів в chrome для android відповідає дизайну віджетів ios версії програми. Перший з них з розміром 5х1 призначений для швидкого доступу до пошуку, режиму перегляду сторінок “інкогніто” і голосового пошуку.

Ще один віджет з розміром 5х2 має ті ж функції, на додаток до яких є кнопка запуску гри dino, а третій віджет призначений тільки для запуску гри в динозаврика, відкриваючи її сторінку на відповідному веб-сайті.

Для цього перейдіть в меню експериментальних установок за наступними посиланнями:

Або набравши в адресному рядку chrome://flags, а потім в панелі пошуку quick

По черзі натисніть на відповідні опції, вибравши у меню режим «enabled» для кожної з них. Після цього перезапустіть браузер натиснувши на синю кнопку “reload” з’явилася в правому нижньому кутку екрану.

Після цього в системному меню вибору віджетів ви побачите, що в chrome з’явилося три нових віджети.

схожі матеріали: