Чутки: третій аддон assassin’s creed valhalla отримає назву dawn of ragnarok і розповість про події в свартальфахеймі

19

Французький блогер під псевдонімом j0nathan в новому ролику у себе на youtube-каналі поділився інформацією про неанонсованому третьому доповненні до assassin’s creed valhalla, знайденої в файлах гри після недавнього патча.

Джерело зображення: ubisoft

Згадка шуканого розширення j0nathan виявив у файлах скандинавського бойовика ubisoft ще навесні. Видавець знахідку досі не підтвердив, хоч і анонсував другий рік підтримки проекту.

За словами j0nathan, загадкове розширення іменується dawn of ragnarok (перш аддон проходив під кодовою назвою meteor) і розповідає про події в свартальфахеймі — батьківщині двергів (гномів) з германо-скандинавської міфології.

Згідно зав’язці dawn of ragnarok, в свартальфахейм повинні вторгнутися сили муспельхейма. Ці події, якщо вірити j0nathan, закладуть основу для рагнарека за версією assassin’s creed valhalla.

Крім іншого, блогеру вдалося розкопати в файлах список досягнень dawn of ragnarok з нагородами за зачистку всіх територій свартальфахейма, повне прокачування наручей одіна (мабуть, новий міфічний предмет) і так далі.

Як зазначає портал eurogamer, в новому доповненні ейвор-протагоніст/протагоністка assassin’s creed valhalla — отримає такі вміння, як тимчасова невидимість, трансформація в ворона, телепортуючі стріли і відродження ворога.

Assassin’s creed valhalla доступна на pc (uplay, epic games store), ps4, ps5, xbox one, xbox series x і s, а також в google stadia. Раніше в червневому ролику ubisoft щодо подальшої підтримки гри виявили приховане послання одіну від локі.