Чи потрібно дивитися всі фільми marvel перед “шан-чі і легенда десяти кілець”?

132

«шан-чи і легенда десяти кілець ” вийшов у кінотеатрах, питання про те, як фільм пов’язаний з іншою частиною mcu, без сумніву, виникає у потенційних глядачів.

Кінематографічна всесвіт marvel існує вже більше десяти років, і вимога подивитися кожен проект перед виходом нового релізу, звичайно, може здатися страшною. Зрештою, “шан-чі” – це 25 повнометражна стрічка в серіалі.

Якби шан-чи з’явився в mcu раніше, майстер бойових мистецтв міг з’явитися в чотирьох фільмах про месників, пережити клацання таноса разом з іншими героями і перемогти армію божевільного титану. Однак фільм, по суті, лише побіжно згадує події минулого.

Хороша новина для тих, хто хоче подивитися «шан-чи» і не бачив всі фільми, полягає в тому, що фільм дестіна деніела креттона не вимагає знань про вийшли фільмах і серіалах mcu. Звичайно, є зв’язки з іншими проектами marvel studios, в тому числі у вигляді камео, таких як вонг (бенедикт вонг) і мерзота (тім рот). Одна сюжетна лінія дійсно пов’язана з фільмом фази 2, але автори все ж постаралися зробити так, щоб глядачеві було все зрозуміло.

Іншими словами, “шан-чі” працює як самостійний фільм. Це не той проект mcu, під час перегляду якого ви постійно запитуєте, де інші месники і чому вони не прийшли на допомогу. Більш того, кінокомікс можна дивитися взагалі без знання того, що було до нього.