Чим обігріти свій будинок.

1-11-2019

Чим обігріти свій будинок.

Питання — як обігріти будинок без електрики. зазвичай виникає або у власників дачних будиночків, або у тих, хто часто стикається з проблемою відключення електроживлення. Електрика дуже важливий елемент сучасного життя і якщо немає можливості підключення до міської лінії електропередач, чому б не скористатися альтернативними джерелами, такими як вітер і сонце. Встановлення вітрогенератора більш дешевий і технологічно легкий варіант, а якщо є бажання заощадити, можна зібрати вітрогенератор самому на основі автомобільного генератора. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі биметаллический радиатор цена.
Такий джерело при середній швидкості вітру зможе видавати до 700 Вт/ ч. Звичайно цього не вистачить навіть для самого слабкого електричного обігрівача, але для роботи теплового насоса цілком достатньо. Вт електричної енергії вона зможе віддати 5 к. Обігріти будинок без електрики такою системою найпростіше, основним її недоліком є вартість самої установки системи.
Якщо будинок ще не закінчено, або в ньому просто достатньо багато місця для спорудження печі на дровах або вугіллі це добре. Такий варіант стане самим простим і дешевим, хоч і не самим зручним. Але що робити власникам маленьких будиночків, у яких таку систему поставити ніде. В цій ситуації для того, щоб обігріти будинок без електрики вам доведеться розщедритися на покупку газового або твердопаливного котла. Перший варіант найкращий, по – перше він зручніше, так як не треба чистити піч, завантажувати її вугіллям, розпалювати в.