Covid – 19 і нестача електроенергії в китаї затримують вихід смартфонів

18

Цього разу проблеми виникли у компанії apple. За словами експертів, виробництво iphone 13 може бути нестабільним через дефіцит камер lg innotek.

iphone 13, фото gagadget.com

Про можливі проблеми з виходом нової моделі iphone в четвертому кварталі 2021 року повідомляє видання gizmochina. Причина – в новій хвилі covid-19 і в падінні обсягів виробництва через обмеження енергоспоживання в китаї.

Проблеми почалися з численних обмеження у в’єтнамі, через які сильно сповільнилося виробництво електронних компонентів. Зокрема могли виникнути складнощі з постачальниками складних пристроїв для оптичної стабілізації зображень із зсувом матриці. Фахівці сподіваються, що ситуацію поліпшить ослаблення обмежень і нарощування виробництва в південній кореї. Також існують складнощі з виробництвом дрібних компонентів для гаджетів на заводах китаю, де досі відзначаються проблеми з нестачею електроенергії.

Через це виробництво iphone 13 просувається повільніше, ніж у попередніх моделей.

За даними експертів, багато виробників смартфонів скасували або перенесли терміни виходів нових пристроїв. Так xiaomi може відкласти випуск бюджетного флагманського смартфона redmi k40s через відсутність важливих компонентів. Зазвичай redmi випускає оновлену версію економічного флагмана в другій половині року, проте в 2021 році терміни можуть змінитися.