Creative представила звукову панель sound blaster katana v2 для пк та ігрових консолей

56

Компанія creative technology анонсувала акустичну систему sound blaster katana v2: у продаж на російському ринку новинка надійде до кінця осені за орієнтовною ціною 29 990 рублів.

Тут і нижче зображення creative

До складу комплекту формату 5.1 входять звукова панель і сабвуфер. Заявлений діапазон відтворюваних частот простягається від 50 до 20 000 гц, а вихідна потужність досягає 126 вт rms (пікова потужність — 252 вт).

Конструкція включає три підсилювача, які контролюються фірмовою багатоядерною системою цифрової обробки сигналів: вона дозволяє управляти середньочастотними і високочастотними динаміками, а також сабвуфером окремо. Результатом є якісне відтворення звуку на всіх частотах.

Панель наділена модернізованими високочастотними динаміками з тканинним куполом, здатними відтворювати більш чисті і високі частоти.

Реалізована технологія super x-fi headphone holography, яка відтворює звукову сцену висококласної системи з декількома динаміками в навушниках. Крім того, йдеться про підтримку dolby audio.

Новинка підходить для застосування з персональними комп’ютерами та ігровими консолями. Реалізована підтримка бездротового зв’язку bluetooth 5.0. Набір інтерфейсів включає hdmi arc, оптичний вхід, aux-вхід, порт usb type-c і sxfi-вихід.

Режим sxfi battle mode допоможе виявляти ворогів в шутерах від першої особи. Функція scout mode дозволяє почути супротивників до того, як вони будуть помічені рухомими по екрану.