Цифрове благополуччя 1.0.410515141

34

Нові функції dashboard, app timer і wind down у складі технології digital wellbeing покликані допомогти користувачам android pie не відволікатися від свого життя і досягти бажаного благополуччя.

Dashboard покаже вам, скільки часу ви витратили на додатки, скільки разів розблокували свій смартфон і скільки повідомлень отримали за минулий час. З підтримкою розробників користувач зможе дізнатися все, що він робив в додатках. Наприклад, youtube надасть загальний час, витрачений на перегляд відео.

App timer дозволить встановлювати обмеження за часом на використання додатків. Після того, як таймер (15 хвилин, 30 хвилин, 1 година або заданий час) закінчиться, додаток закриється, а його іконка перефарбується в сірий колір до кінця дня. Google вважає, що ця функція поверне користувачів до своїх життєвих цілей і мінімізує залежність від додатків.

Режим wind down перемкне екран у відтінки сірого, коли прийде час спати. Наприклад, якщо повідомити google assistant, що ви збираєтеся лягати о 22:00, android 9.0 pie автоматично активує функцію до цього моменту. Також разом з wind down оновився режим “не турбувати”, який відключає звуки, повідомлення і вібрацію — тепер він може включатися жестом перевертання смартфона екраном вниз.