Deathloop отримала перше велике оновлення, що додало в гру підтримку dlss

27

Реліз бойовика deathloop про тимчасову петлю відбувся місяць тому, і ось, гра вже отримала перше велике оновлення. Сказати, що це швидко, звичайно, було б як мінімум неправильно, але досить оперативно, щоб привернути увагу ігрових змі.

Оновлення pc-версії “важить” близько одинадцяти гігабайт. До його складу входить ряд поліпшень в ігровому процесі, підвищення плавності руху камери і поліпшення поведінки npc. Крім того, природно, не обійшлося без виправлення критичних помилок, що приводили до збоїв в роботі deathloop.

Змін досить багато, але ми в рамках даної замітки перерахуємо тільки найбільш цікаві з них. Найголовніше-відтепер в deathloop представлена технологія nvidia dlss. Це “розумне” згладжування, яке дозволяє відтворювати гру у високій якості і при цьому не жертвувати продуктивністю прямо пропорційно кратності стандартного згладжування.

Заявлено поліпшення алгоритму пошуку шляху для npc, виправлено поведінку лазерних мін, турелей і феєрверків, додана підтримка звуку для контролера dualsense, покращена продуктивність при активному трасуванні променів.