Добуваємо коментарі — огляд біржі коментарів Qcomment

520

Огляд біржі коментарів Qcomment

Всім привіт! Сьогодні хочу поділитися своїм досвідом використання біржі коментарів Qcomment, однієї з провідних у своїй ніші. Так от, останнім часом доводиться активно використовувати в просуванні тематичні статті на сайтах, свого роду блоги. Природно, потрібно залучати до таких сайтів користувачів для коментування цих текстів, хоч активність юзерів там і набирає обертів, в плані спілкування, але хочеться більшого. Тому я вирішив поекспериментувати з різними біржами коментарів. Мета — не набити коментів на сайт, а зробити якийсь противагу активним юзерам, замовляючи стимулюють до відповідей коментарі. Ну і протестувати біржі, звичайно, теж. У підсумку я зупинився на біржі Qcomment, т. к. нічого зручніше і функціональніша не знайшов.

Почнемо, мабуть, з огляду функціоналу. Загалом, тут все просто, на біржі Qcomment можна купувати коментарі різного типу, якого душі завгодно, для різних цілей. Крім розміру та його типу, можна вибирати також характер.

Qcomment - Выбор тарифа

Для початку, створюємо проект. Я покажу на прикладі створеного мною проекту. Основні параметри:

Создание проекта Qcomment
Дорого це чи ж навпаки — вирішує кожен, порівнювати, в принципі не з чим. Не так багато бірж коментарів у нас в рунеті. Я вважаю, що це цілком нормально.

Загалом, я замовив за тарифом «Стандартний 6 руб. (300 символів)» 10 коментарів для проби. Нижче, звичайно я їх покажу і розповім, а поки поїхали далі. Вкладка «Додатково» в налаштуванні проекту:

Создание проекта - вкладка Дополнительно
Як бачите, я спеціально виключив деякі типи коментарів, бо вони мені нафіг не потрібні на цій стадії проекту. Та й взагалі, до кожного сайту треба по різному підходити. Адже Тут найцікавіше. Наприклад на моєму сайті є один тип контенту, і під нього створюю певний проект.

Рекомендую до прочитання: Instaplus.me – просування і розкручування Instagram

Приміром, на сайті інтернет-магазину з продажу техніки, до розділу «Каталог гаджетів» можна замовляти відгуки. До постів типу F. A. Q. замовляти питання. До новинним постам або оглядам замовляти позитивні, а краще негативні коментарі. Негативні не в плані поливання автора поста, а в плані невдоволення з приводу якоїсь новини або, приміром, поливання iPhone =). Негативні або позитивні коменти стимулюють юзерів і інших коментаторів відповідати і не погоджуватися. І тут починається саме веселе — дебати! Загалом, простір для творчості великий, а біржа Qcomment робить його ще більше.

У вкладці “Обмеження” нічого складного немає. Всякі ліміти часу коментування, за кількістю і т. д. Особисто мені це не настільки важливо, крім ліміту коментарів та ліміту на авторів.

  • Ліміт коментів треба ставити з однієї простої причини – як тільки ви запустите проект, через 15-20 хв всі 10 коментів будуть готові, кілька неправдоподібно вийде.
  • Ліміт на автора потрібен з двох причин – перше, це коли пише одна людина, як би він не извращался, стиль написання буде схожим. Друге – коментатори не заморочуються і пишуть з одного IP, що на мій погляд теж не дуже здорово.

Якщо щось не зрозуміло, то завжди можна звернутися до підказці, шляхом наведення курсору мишки на знак питання в кружечку (на картинці нижче видно):

Создание проекта - вкладка

У вкладці “Сторінки”, вказуєте потрібні сторінки, а в “Геотаргетинге” вибираєте країну, з якої повинен бути коментатор, я рекомендую там нічого не чіпати. Для першого разу я просто замовив різні коменти, в майбутньому буду під кожен тип матеріалів замовляти.

Загалом, проект створений. Довелося чекати не довго, протягом півгодини (!) всі 10 одиниць замовлення були написані. Це дуже високий показник для свіжої біржі коментарів. Далі, т. к. я вказав в налаштуваннях “Публікують на сайті після Вашого схвалення”, мені довелося схвалити всі роботи, за деякими були зауваження і я відправив їх на доопрацювання (переробили без зайвих проблем). Після схвалення їх розмістили на сайті і тільки після цього списали з мене гроші. Все дуже добре вийшло, плюс, деякі автори писали набагато більше 300 символів, що не може не радувати:

Рекомендую до прочитання: Парсер сайтів

Сам проект після створення:

Примеры комментариев

Замовні коментарі можна визначити за відсутності аватарок у авторів, якщо ви не зрозуміли. З приводу цього запитав у саппорта, сказали, якщо хочете аватарки авторів, вкажіть це в описі завдання проекту.

Як і сказав, про якість судити вам. Я схильний думати, що біржа коментарів Qcomment вельми корисна штука, якщо конкретно знати чого хочеш від замовлення. Просто так замовити сотню коментів — не круто. Круто — замовити різні коменти з різним характером під різні типи постів, вказавши конкретно хочете від авторів.