Докладний огляд та порівняння Tooligram і Instaplus.me – сервісів по просуванню в Instagram

552

Всім привіт! Радий всіх бачити на сторінках мого блогу. Сьогодні торкнемося тему просування і розкручування Instagram. Насправді інтернет напханий подібного роду статтями, оглядами та обговореннями по самі помідори і я, як черговий блогер, торкнуся цю тему теж. Але трохи по іншому все це справа надам. Розберемо два сервісу для професійного просування в Instagram – програми Tooligram і онлайн сервісу Instaplus.me. Дізнаємося що це таке насправді, чим відрізняються, переваги, недоліки ну і на користь чого ж вибір я зробив. Детально обгрунтовано, максимально доступно, але без інструкцій по застосуванню, їх повно на офсайтах і на просторах інтернету . Поїхали. Що вибрати Tooligram або Instaplus.me?

Почну з мастодонта в цьому виді бізнесу – програми Tooligram, по російськи всі її вимовляють Тулиграм. Як вони (розробники) скромно про себе говорять: “Найкраща в світі програма для просування в instagram”. Їм видніше ;) .

Ні для кого не секрет, що для того, щоб при використанні Instagram в бізнесі росли продажу, потрібно постійно розвивати свій канал, ставити лайки, підписуватися на нових користувачів, коментувати публікації, відписуватись від взаємних користувачів, створювати і постити цікавий контент. Самі розумієте, що робити цю нудну і одноманітну роботу не те щоб складно, але дуже затратно по часу. Саме для вирішення цих питань і була створена програма Tooligram. Даний софт був розроблений таким чином, щоб за допомогою лайків і підписок, залучати до вас на сторінку потенційних покупців вашого товару або послуги, відібраних за заздалегідь встановленим хеш-тегами (цільовим запитам). Відповідно до цих запитів Тулиграм на повному автоматі проставляє лайки і підписується на акаунти зацікавлених користувачів, тобто робить все монотонну роботу за вас. Розглянемо, як він це робить.

Перше, що потрібно зробити, це купити ліцензію, далі завантажити програму і встановити її на комп’ютер (демо версії немає). У користувачів Хрому може виникнути така ситуація, з’явиться червоний екран і напис – Система Google по перевірці безпеки сайтів нещодавно виявила на support.tooligram.com шкідливе ПО., як на малюнку нижче. Страшного в цьому нічого немає, просто відкрийте посилання в іншому браузері, наприклад IE.

Сайт support.tooligram.com содержит нежелательное ПО

Система Google по перевірці безпеки сайтів нещодавно виявила на support.tooligram.com шкідливе ПЗ

Я вирішив піти трохи далі і перевірити, як на це відреагує який-небудь відомий онлайн-сканер типу Dr.Web. На жаль, картина така ж сумна виявилася.

Сайт находится в базе нежелательных сайтов Доктор Веб

Сайт знаходиться в базі небажаних сайтів «Доктор Веб»

Не можу сказати, чим так “насолив” цей сайт Google і Dr.Web, але можу сказати одне, адміністрація могла б і поворухнутися, для виправлення таких косяків. Тим більше, що це все робиться на “раз-два”. Але це їхні справи і не нам з вами вирішувати за них, що їм робити. Від нас залежить, чи йти нам далі чи ні. Я, як людина з залізними яйцями нервами і не раз зустрічає подібні попередження, забив на них і скачав програму для подальшого її вивчення. Поїхали далі.

Рекомендую до прочитання: Twidium – сервіс для массфолловинга

Як я вже говорив вище, спробувати встановити і протестувати програму у вас не вийде. Потрібно купувати ліцензію, інакше при запуску отримаєте ось таку красу.

Лицензия программы Tooligram закончилась

Ліцензія програми Tooligram закінчилася

Щоб отримати заповітний ключик треба перейти на сайт, натиснути на відповідний пункт у верхньому меню і пройти нескладну процедуру Генерації ключа шляхом завантаження і запуску ще одного файлика. Там же нам пропонують вибрати тариф, який нам найбільше підходить і перейти безпосередньо до самого процесу оплати. І настійно рекомендують ознайомитися з перевагами тарифу кожного окремо, але ніяких посилань на описи знайдено не було. Єдине, що я знайшов, це пропозиція купити на 1 місяць за 1199 ре якийсь Промо.

Купить лицензию tooligram на 1 месяц

Гаразд, і на тому спасибі. Але тут вступає в дію продуманий маркетинговий хід, 1199 руб за місяць – це за умови оплати відразу за 3 місяці! А якщо брати на пробу, на місяць, то будь добрий викласти 1344 руб.

Цена за месяц пользования tooligram 1344 руб

Різниця не велика, але неприємний осад залишився. Ну да ладно, проїхали і дивимося, що там далі. Процес оплати описувати не буду, оскільки він не відноситься до теми статті. Плюсом тут є те, що за цю суму ви можете просувати необмежену кількість облікових записів.

Функціонал Tooligram

Основні функції програми – за допомогою налаштувань збираєте цільову аудиторію за хеш-тегами, гео-таргетингу аудиторії і ваших конкурентів конкурентів. Виставляєте фільтри, щоб позбутися від порожніх аккаутов. Тобто функції стандартні, можна робити массфоловінг по конкурентах, передплати за хеш-тегами, здійснювати відбір активної аудиторії геолокаціі і проводити фільтрацію аудиторії. За заявами розробників, середній відсоток конверсії передплатників становить 10-15%, що є звичайним, середньо ринковим показником для софта подібного роду. Наприклад, якщо ви підписалися за допомогою програми Тулиграм на 100 осіб, то на вас, у відповідь, підпишеться 10-15 чоловік, та й то, 15 осіб, це в кращому випадку, якщо ви супер вгадали зі своєю цільовою аудиторією. Відповідно, одним з плюсів цього софта, на даний момент, є потужний збір даних по Геолокації про що більш докладно розказано в “Базі знань” у них на сайті. Він дозволяє збирати користувачів за заданими координатами широти та довготи. На малюнку нижче все наочно видно.

Поиск пользователей в Tooligram по координатам

Пошук користувачів Tooligram за координатами

Другим з плюсів можу виділити те, що вони не надають proxy сервера для використання софта, а пропонують це зробити вам самим. Це додаткові витрати, але при великій кількості акаунтів це безсумнівно потрібна річ, хоча, за “Промисловий масштаб” при будь-яких проксі вас забанять, до ворожки не ходи ;) . Однак, мені здається, що вони вже дуже “згущують фарби” і просто, таким чином вирішують проблеми, пов’язані з потраплянням їх клієнтів в “БАН” Инстаграма. Написано досить велика кількість страшних обмежень у вигляді рекомендацій і додатки до них, що у разі невиконання їх і отримання БАН-а, краще навіть не писати їм нічого.

Суточные лимиты рекомендованные Tooligram

Добові ліміти рекомендовані Tooligram

Тому, онлайн сервіс InstaPlus виграє, надаючи свої проксі і позбавляє клієнтів від чергової “головного болю”.

Рекомендую до прочитання: Як заробити в Instagram

Що стосується швидкості роботи постингу, лайканья і т. п., то в Tooligram вона встановлюється вручну, відповідно до їх рекомендацій у тих же “Добових лімітах”. Знову ж таки, вгадаєш чи не вгадаєш, їм потім не доведеш. У InstaPlus з цією справою все набагато простіше, вони це роблять за вас.

З мінусів можу назвати те, що всі дії по збору та аналізу досить трудомісткі і починаючому користувачеві буде не просто розібратися з усім цим господарством. Функціонал досить складний, величезна кількість налаштувань для кожного завдання (в більшості випадків вони не потрібні), в результаті чого можна загубитися непідготовленому користувачеві. Потрібно парсити аудиторію в текстовий файл, чистити від дублів і вже потім з цим файлом працювати. Тобто давати програмі завдання для массфоловинга по користувачам, збереженим у цьому txt файлі.

Добавление задачи в Tooligram

Додавання завдання до Tooligram

На прикладі онлайн сервісу InstaPlus.me, в принципі, той же самий функціонал, але з більш зрозумілим інтерфейсом, а конверсія та ж сама, судячи за моїми спостереженнями. Для порівняння інтерфейсу додавання завдань дивіться малюнок нижче, так це виглядає в InstaPlus.me

Добавление заданий в InstaPlus.me

Додавання завдань у InstaPlus.me

Тобто якихось понад переваг у Tooligram я не бачу, а за ціною він в 2 рази дорожче, але, як я вже писав вище, якщо у вас акаунтів до 15. Якщо ж їх більше, то тут вже треба рахувати і думати, що вам важливіше.

Технічна підтримка в Тулиграм працює не швидко, хоч і заявлено на сайті, що вони відповідають на протязі від 5 хвилин до 6 годин в залежності від завантаженості співробітників, це зазвичай виливається в 5 годин. У InsataPlus з цим все в рази швидше 3-5 хвилин і ваша проблема вирішена.

Рекомендую до прочитання: Просування в соціальних мережах

Для початківців, хто тільки-тільки почав освоювати просування Instagram, буде легше освоїти сервіс InstaPlus, ніж займатися вивченням монстра під назвою Tooligram (ІМХО), так що вам знадобиться вивчити всі інструкції по роботі з програмою інакше ви не впораєтеся з поставленими завданнями, тому, що (повторюся ще раз) функціонал дуже складний.

Підсумки і висновки

  • Що стосується зручності використання, то однозначно виграє сервіс InstaPlus, т. к. він не підключений до комп’ютера і можна користуватися з будь-якого пристрою, що має вихід в інтернет.
  • Що стосується розцінок, то до 15 акаунтів однозначно вигідніше використовувати InstaPlus. Якщо ж у вас їх дуже багато, то в цьому випадку рекомендую Tooligram. Тут 1:1.
  • Що стосується збору інформації і її аналізу, то тут, на мій погляд 1:1. Парсери у них потужні.
  • Що стосується керування завданнями, то тут “на смак і колір”. Комусь подобається контролювати всі процеси, тоді їм на допомогу Tooligram. Тим же, хто, як і я не хоче втрачати час і сили на вивчення функціоналу? більше підійде InstaPlus. Тут 1:1.
  • Що стосується безпеки, то тут виграє Tooligram. У Instaplus, щоб встановити свій проксі, потрібно звернутися в тих підтримку, а в Тулиграме це можна налаштувати самому, тому я тут віддам бал на користь Тулиграм.
  • Що стосується швидкості роботи, то з одного боку добре, коли їй можна управляти, з іншого боку, при роботі з InstaPlus я ні разу не отримав БАН від Instagram. Тому буде правильним порівну розділити і зарахувати 1:1.
  • Що стосується технічної підтримки, то тут у лідерах InstaPlus.
  • Ну і ще одна проблема Тулиграм, так це мега не стабільність. Програма працює на різних компах по різному. Про Маки я взагалі промовчу, там все дуже сумно. Якщо хочете більше конкретики, то загляньте до них на форум і все стане ясно і зрозуміло.

[stextbox id=”info” caption=”Переможець!”]Шляхом нехитрих обчислень перемагає InstaPlus з рахунком 7:5.[/stextbox]

Зареєструватися в онлайн сервісі InstaPlus і отримати 5 днів безкоштовного використання.

У цьому короткому огляді, без зайвих слів описано порівняння сервісів массфоловинга і масслайкинга в Instagram. Рекомендую всім звернути пильну увагу на той факт, що дані методи розкрутки та просування в Instagram не вітаються і більш того, є забороненими. Тому, за все, що ви робите, автор відповідальності не несе. Я лише висловив свою особисту думку з приводу досвіду використання цих двох сервісів. Сподіваюся ця стаття допоможе вам у виборі. Удачі вам у просуванні!

Пропоную ділитися своїм досвідом в коментарях і там же задавати питання.

Піца diablo

5-5-2021

Піца Diablo

Не сказати, що піца “діабло” є однією з найпопулярніших різновидів італійських піц в світі, але якщо ви любите гостре, то дане італійське блюдо може стати для вас справжнім одкровенням. Назва піци “діабло» або “диявол” в повній мірі відображає її інгредієнтне наповнення, головним героєм якого є знаменитий перець халапеньо. Не будемо завантажувати вас зайвою інформацією з приводу того, скільки в цьому перці «сковіллей», скажемо лише, що гостроти він дає страві більш ніж достатньо. Також хочемо вам порекомендувати Піца Діабло подарить вам справжню насолоду!!!

Головне завдання професійних кухарів “Your Café – Burger Bar” полягає в тому, щоб при приготуванні піци «діабло» дотримати ідеальний баланс інгредієнтів. Блюдо має бути настільки гострим, щоб задовольнити запити любителів пекучих італійських страв, але не настільки гострим, щоб перець халапеньо перебив своєю активністю смак інших інгредієнтів. Можете бути впевнені, що наші кваліфіковані кухарі, як ніхто інший, вміють грати на балансі, не допускаючи переваги тієї чи іншої складової. Гармонійно приготована піца» діабло”, замовлена в “Your Café – Burger Bar”, подарує вам гастрономічне задоволення, що отримується від кожного шматочка.

Крім перцю халапеньо до складу піци” діабло ” також входить правильно обсмажена яловичина, що має ніжну і соковиту текстуру, приємно солоні мариновані огірки, а також стиглі томати, що додають замовленої піці свіжості. Не забуваємо і про такий важливий інгредієнт, як розплавлений сир моцарелла, що заповнює простір між іншими складовими своєї божественно смачною тягучістю. Що ж, вам залишиться лише додати в піцу “діабло «33 см топінги на свій розсуд і натиснути на кнопку»замовити”. Будьте впевнені, що після цього процес приготування і доставки гострої італійської піци “Your Café – Burger Bar” буде запущений негайно.