Дизайн і розробка сайтів під ключ

8-7-2020
Сайт під ключ - якісна та швидка розробка. Замовити сайт під ключ ...

 

Web-сайт під ключ. Розробка сайта для замовника

Ця стаття орієнтована в першу чергу на наших клієнтів і всіх тих, хто хоче створити свій веб-сайт, і вирішив скористатися послугами саме веб-студії.

І ось перший момент, чому варто вибрати саме створення сайту під ключ? Тому, що це найбільш вигідна і зручна послуга в першу чергу для замовника, який після підписання договору і ТЗ і певного терміну очікування отримує готовий сайт.

Але не думайте, що все так просто. Розробка сайту – це участь замовника на всіх етапах. Це необхідно, щоб отримати: по-перше, якісний у всіх сенсах сайт; по-друге, на 100% задовольняє Вас ресурс. Також хочемо вам порекомендувати https://quatroit.com/ розробку сайтів під ключ.

Що значить web-сайт під ключ

  • Кожен новий проект – це нова індивідуальна історія і треба з самого початку визначити, що власне означає “веб-сайт під ключ” в конкретному випадку і під певні вимоги і, що замовник отримує в кінці:
  • порожній сайт, де наповнене тільки головні сторінки, наприклад, “про компанію” і т. д .;
  • повністю наповнений сайт товарами або іншим контентом: новим або перенесеним з іншого сайту замовника;
  • ресурс вже розміщений на хостингу;
  • сайт вже на 100% виконує своє завдання, наприклад продаж товарів або послуг реальним клієнтам, що має на увазі комплексне просування і підтримку.

Природно, кінцева мета впливає на кінцеву вартість. І це найбільш хвилює всіх клієнтів. Чому розрахунок відбувається саме так і саме у Вашому випадку, давайте розбиратися!

З чого все починається

Нижче наведена схема роботи веб-студії над Вашим проектом. Можливо, ви вже її зустрічали і не один раз. Ця схема відпрацьована роками і ґрунтується на величезному досвіді, тому ми вважаємо її найбільш ефективною для досягнення наших спільних цілей. Кожен етап – завершення попереднього і основа для наступного. І має свої відмінності від одного проекту до іншого. Так давайте розставимо всі крапки над “і”, і спробуємо вже зараз визначити, як відбувається розробка саме Вашого сайту.

 

Замовлення послуги. Як правильно зробити.

І так, Ви вже давно виношуєте плани зі створення сайту, знайшли веб-студію, і зважилися зробити перший крок – замовити послугу. І власне звідси починається відлік усіх робіт. Так-так, саме з замовлення. Ви знайомите розробників зі своїм проектом, і найбільш повна і об’ємна інформація, яку Ви надасте, гарантує найбільш швидку розробку бізнес-пропозиції – перший офіційний документ, в якому будуть вказані всі необхідні роботи по створенню сайту, і найголовніше, їх вартість.

Бізнес-пропозиція це ще й крок для першого розуміння замовником обсягу необхідних робіт. Орієнтуючись на це і на вартість, Ви можете переглянути свої вимоги, додати або прибрати деякі пункти за бажанням.

Як правильно зробити замовлення: дзвінок, зворотна форма або бриф? Будь-який вибір буде правильним, але ми рекомендуємо заповнювати бріф. 5 хвилин вашого часу на заповнення дає нам можливість більш повно проникнути в Ваш проект, і економить час на складання бізнес-пропозиції та в майбутньому технічного завдання. Крім цього, під час заповнення Ви можете кілька разів обдумати будь-яке питання, чи закінчити форму в інший зручний час. В іншому випадку, будьте готові відповідати по телефону на багато питань від менеджера.

Підписання договору і початок робіт

Коли замовник і розробник досягли повного розуміння і все всім задоволені, відбувається підписання офіційного договору на надання послуг з розробки веб-сайту. На законодавчому рівні відбувається твердження обов’язків обох сторін. Це Ваші гарантії на виконання робіт.

Написання технічного завдання.

Навіть не думали, скільки паперової роботи в веб-розробці? І це все необхідно для створення: а) якісного продукту; б) дотримання всіх вимог замовника; в) плану робіт для всієї команди розробників; в) дотримання термінів.

Написання ТЗ – це спільна робота виконавця і замовника. Те, про що було сказано при замовленні або написано в брифі і бізнес-пропозиції приймає конкретний вид. Кожен пункт обмовляється, будь-яке рішення аргументується з точки зору вимог від замовника і технічної частини – від розробника.

Все, буквально все враховується – від вибору CMS до розміщення на хостингу, дизайн, функціонал і контент. Про це далі.

Розробка: дизайн, верстка, програмування

малюємо дизайн

Малюємо унікальний, беремо шаблон чи замовник надає власний (таке буває навіть дуже часто). Розробка логотипу або редизайн старого, головна, внутрішні сторінки і т.д. Дизайнер створює макети на основі лей-аутів блоків сайту і вимог від замовника, щодо фірмового стилю, кольору, шрифтів. Це все вже зафіксовано і встановлено в технічному завданні. Тепер Вам стало більш зрозуміло навіщо потрібне грамотне і повне ТЗ?

І, що природно, хороший дизайн неможливо намалювати за 2 дні. Про це не варто забувати і квапити розробників. Ми знаємо свою справу і завжди орієнтовані на Ваші вимоги.

З технічної точки зору дизайн не так важливий. Але він грає важливу роль для клієнтів Вашої компанії і для Вас самих. Особа фірми, так би мовити. Тому, подальша розробка неможлива, без затвердження замовником макетів.

Ми розуміємо як це важливо, малюємо і переробляємо до повного затвердження.

Дорогий замовник! Зверніть увагу, що саме на етапі затвердження відбувається левова частка витоку часу, що загрожує зриву всіх термінів. Ми гарантуємо повне дотримання Ваших вимог і завжди максимально швидко впроваджуємо нові побажання і редагування. Від Вас ми чекаємо такої ж віддачі. Природно, ми не будемо Вас квапити, це Ваше право. Але майте на увазі, поки Ви будете показувати макети начальнику, родичам або сусідам – подальші роботи не будуть проводитися.