Джефф грабб: microsoft вливає мільярди доларів у розвиток xbox game pass – про прибуток зараз ніхто не думає

46

На даному етапі свого розвитку підписковий сервіс xbox game pass далекий від того, щоб приносити прибуток корпорації microsoft , проте від нього цього і не чекають. Такою інформацією з читачами поділився інсайдер і журналіст видання venturebeat джефф грабб .

За словами грабба, xbox game pass – стратегічно важлива платформа і довгостроковий проект для корпорації, на який вона не шкодує ніяких грошей, виділяючи буквально мільярди доларів на покупку контенту і продюсування нових ігор.

” відсутність прибутку-взагалі не проблема. Це нормально [для передплатних сервісів] на даному етапі. Netflix, лише недавно почала отримувати квартальний прибуток, тільки в цьому році витратить 17 мільярдів на контент. Такі компанії готові роками закривати очі на грошове питання”, – написав грабб.

Журналіст вважає, що через п’ять років підпискова модель стане дуже серйозною силою в ігровій індустрії. Коли це станеться, microsoft буде насолоджуватися плодами поточних інвестицій, поки інші почнуть лише робити перші невпевнені кроки, фактично не маючи шансів зайняти домінуючі позиції.