Експерти рбк назвали 5 криптовалют, які найближчим часом можуть сильно подешевшати

42

Є така робота робити фінансові прогнози. У кого – то це виходить краще, у інших-гірше. Найбільш щасливі потрапляють в область зору великих аналітичних компаній, що дозволяє їм займати експертні посади, видаючи на-гора ті чи інші передбачення. Насправді після набуття певного статусу аналітику зовсім не потрібно давати правильні прогнози, адже його слова мають значення тільки тут і зараз, а завтра може трапитися що-завгодно. Оскільки багатьом людям потрібно знати хоча б приблизну картину завтрашнього дня, то залишається тільки сподіватися, що прогноз збудеться хоча б частково. Нещодавно ми наводили думку популярного блогера серьоги солоного, який назвав п’ять криптовалют, які з високою часткою ймовірності (на його думку) можуть подорожчати в десятки разів. Почитати про це можна в нашому матеріалі, а сьогодні ми розглянемо 5 криптовалюта, які вже незабаром можуть впасти.

shiba inu. думка автора даного матеріалу сходиться не тільки з позицією експертів рбк, але і відомого американського брокера джордана белфорта, який отримав прізвисько «вовк з уолл-стріт». Останній заявив, що shiba inu, dogecoin і їх аналоги не тільки незабаром повинні зникнути, але вже сьогодні їх творці повинні були б потрапити у в’язницю за фінансові шахрайства. Джордан категорично не радить вкладатися в сміттєві активи і впевнений, що незабаром вони зникнуть, а їх власники віднесуть в невідомому напрямку мільярди доларів. Останнім часом shiba inu сильно подешевшала і не демонструє здатності до зростання.

terra . У той час як багато криптовалюта дешевшають, terra примудрилася подорожчати в 10 разів за кілька місяців. Її творці активно просувають актив, а ринкова капіталізація зростає. Інвестори вважають криптовалюту перспективною, але в нашому списку це аутсайдер. Не питайте чому, адже експерти рбк наводять непідтверджені дані, які ґрунтуються на нічого не значущих індексах.

filecoin . Багато хто називає даний токен великим розчаруванням, адже за останні місяці він подешевшав в 4 рази. Засновники проекту часто роблять невідповідні реальному положенню заяви і занадто багато на себе беруть. Filecoin має один з найбільш незвичайних алгоритмів серед інших криптовалют, але експерти впевнені, що сьогодні токен переоцінений. Можливо, коли розробники запропонують реальний план розвитку, ситуація з оцінкою зміниться.

ethereum . Експерти вважають, що сьогодні ефір занадто сильно схильний до впливу біткоіни і може опускатися і підніматися внаслідок зовнішніх факторів. Це поганий показник, хоча в довгостроковій перспективі ефір і може принести прибуток, розраховувати на ефективність короткострокових вкладень не доводиться.

chia coin. падаючих активів багато, але серед них особливе становище займає саме chia coin. Цю криптовалюта можна назвати символом 2021 року: шахраї роблять великі гроші, тоді як звичайні люди втрачають останні копійки, намагаючись відігратися за минулі поразки. Це замкнуте коло, виходу з якого просто немає. Що до chia coin, то за час свого недовгого існування токен примудрився пройти шлях від найпопулярнішого на планеті до нікому не потрібного активу, опустившись в ціні більш ніж в 10 разів.