Embers adrift оголошує про заключний альфа-етап, відкривши попередні замовлення в жовтні і запуск в середині 2022 року

83

Розробник stormhaven studios випустив заяву виконавчого продюсера джона гаста, що повідомляє потенційних гравців embers adrift (раніше saga of lucimia) про те, що команда рухається до їх «фінальної альфа-стадії», в якій ви можете взяти участь після того, як зробите попереднє замовлення на гру. Попередні замовлення будуть доступні з жовтня 2021 року.

Наближається заключний етап альфа-тестування, і якщо ви ще не взяли участь в альфі, у вас буде шанс взяти участь в ньому дуже скоро, з запуском нового магазину попереднього замовлення в жовтні. В даний час нинішнім альфа-тестерам, які спочатку підтримували гру, дозволено проводити тестування тільки щосереди ввечері о 04:00 по москві. Stormhaven studios прагне змінити це на заключному етапі, де»сервери будуть виходити частіше, ніж у минулому”.

Учасники були попереджені про те, що те, що вони тестують в альфа-версії, напевно зміниться до запуску, і що вони можуть відчувати часті вайпи персонажів і обмежений час роботи сервера. Гаст вітає прогрес, досягнутий командою в їх обмеженому бюджеті, незважаючи на те, що раніше на цьому тижні було оголошено, що їх раунд приватного фінансування завершився, що дозволило успішно зібрати достатньо грошей для запуску гри. Embers adrift націлений на вікно випуску в середині 2022 року.

” наш раунд приватного фінансування закривається, оскільки ми успішно зібрали достатньо, щоб вивести гру на ринок і запустити гру. Хоча наш бюджет все ще невеликий, ми з нетерпінням чекаємо представити вам готовий продукт, яким ми можемо пишатися. Дякую всім нашим інвесторам і попереднім інвесторам за те, що допомогли цій мрії стати реальністю для всіх».

– джон густ, виконавчий продюсер, embers adrift.

В останньому щоденнику розробки про стан гри, який команда публікує на початку кожного місяця, детально розповідається про зміни в спорядженні для крафтінга і обладунків, а також майбутнє завершення ними стартових зон. Stormhaven також найняв нового геймдизайнера, так як команда прагне швидко впровадити контент для майбутньої зміни в їх альфа-графіку.