Ендгейм в new world

90

New world від amazon game studios захоплює увагу гравців з перших хвилин гри. Колоністи-першовідкривачі і конкістадори з невичерпною цікавістю досліджують нові землі таємничого гігантського острова aeternum, намагаючись розібратися, що ж за невідомий елемент вони виявили і куди пропала таємнича цивілізація.

З підвищенням прогресу гравець з прибережної лінії переміщається в глиб острова, противники стають сильнішими, і не всякий авантюрист ризикне досліджувати високорівневі локації в гордій самоті. Гра сама підштовхує гравців до гри в групі, що абсолютно логічно для жанру mmorpg.

Але, незважаючи на незгасний інтерес в процесі прокачування, безліч дослідників нового світу задаються резонним питанням: софт-кап (максимальний, шістдесятий рівень) все ближче, і чим же їм зайнятися по його досягненню? адже цікаво грати не тільки в режимі “гравець проти гравця” (pvp), але і кинути виклик високорівневим мешканцям аетеріума. Поспішаємо вам розповісти, що буде чекати пригод в ендшпілі нового світу.

Фактично, ендгейм в new world настає по досягненню п’ятдесятого рівня розвитку персонажа. З цього моменту ви можете брати участь у подіях “вторгнення ” — pve-активності, в якій вам доведеться захищати аванпости від хвиль наступаючих супротивників-мобів. Кожна хвиля, очевидно, сильніше попередньої. У разі смерті вам доведеться чекати початку нової хвилі для воскресіння, сподіваючись, що команда не підкачає, на відміну від вас. Звичайно, вам буде доступні різні захисні механізми, як і на гвг, якими неодмінно треба користуватися. За участь у події гравці отримують особливі поінти, які можуть обміняти на всякі корисності в місцевому магазині. У разі поразки (а впоратися з монстрами може бути складніше, ніж виграти у іншої гільдії) місто на даній території прийде в занепад, поліпшені будови і верстати втратять рівень.

Нікуди не дінуться і розломи (corrupted breaches). Особливі зони у відкритому світі гри, являють собою невелику за площею територію, покриту багряним туманом, всередині якої з’являються монстри і завжди є центральне джерело, знищивши який ви розлом закриєте, а земля навколо вас повернеться в нормальний стан. Розломи розділені за рівнями, починаючи з двадцять п’ятого і закінчуючи шістдесятим. Так що про механіку цієї події ви дізнаєтеся задовго до отримання заповітного “капа”. Важливе зауваження: ви не зможете закривати розломи, якщо у вас немає в руках азотного посоху. Та й в експедиції ви без нього теж не зможете ходити. Так що обов’язково зробіть весь ланцюжок на цей предмет і не забувайте покращувати в міру зростання вашого рівня.

Але всі ці активності буде вкрай важко пройти без топової екіпіровки. В ендгеймі у гравців з’явиться ланцюжок завдань на легендарну зброю . Вона (ланцюжок) досить тривала, але нагорода, очевидно, того варта. Важливе уточнення: переконайтеся, що у обраного вами зброї буде достатній рівень майстерності. Мало що… Завдання на легендарне зброю доступно для кожного з 11 існуючих типів на даний момент.

Наступна активність — побічні завдання. не тільки квестові ланцюжки на зброю вам доведеться виконувати, не сподівайтеся, що все так просто. В якості нагороди ви отримаєте досить непогані ювелірні прикраси, яких на високому рівні буде дуже не вистачати. Звичайно, ви завжди можете витратити дофігліон годин на розвиток ювелірної майстерності, але багатьом гравцям це не цікаво. Для них важливіше швидше взяти максимальний рівень, а вже потім розбиратися в нюансах і тонкощах. Ось такі завдання якраз відмінно підійдуть, щоб не бігати в якихось низькорівневих обносках. Крім того, ви відкриєте доступ до високорівневих експедицій і арен в кінцевому підсумку.

Виконали попередню активність, – йдемо до наступної. На черзі вас чекають високорівневі експедиції і арени. На даний момент у гравців є доступ до шести експедицій (amrine excavation, starstone barrow, the depths, dynasty shipyard, lazarus expedition і garden of genesis), але тільки останні 3 з них пропонують хоч якийсь виклик, а не проходяться з закритими очима, катаючись обличчям по клавіатурі. Але і нагорода в них вже значно краще, ніж у попередніх: в лут-лист входять вже фіолетові і навіть помаранчеві речі, а сині або зелені завжди можна вдало продати, так як їх характеристики теж досить непогані. Звичайно, ви завжди можете скрафтіть необхідні ключі (tuning orb, у нас їх називають просто “проходки”), але навіщо витрачати ресурси, якщо їх можна отримати за проходження квестів?

Тим більше, що проходки знадобляться для входу на арени — ще однієї pve-активності, де вам доведеться битися групою з п’яти чоловік проти сильних босів — спрігганов (spriggan). В якості нагороди є шанси отримати легендарне спорядження.

Але вистачить про pve, давайте вже поговоримо про заняття для справжніх чоловіків, після риболовлі, звичайно, – pvp!

облога форту, вона ж gvg (гвг, гільдія проти гільдії). У” нью ворлді “гільдії називаються компаніями, але я буду використовувати більш звичне слово — “гільдія”. Головна подія, заради чого сотні тисяч людей і ламанулися в тісний новий світ. Битва двох команд по 50 чоловік в кожній за право володіння територією з регіональним центром, в якому розташовуються всі необхідні верстати для крафта, склади і аукціон, з яких правителі отримують податки за використання.

До слова, багатьох гравців турбує те, що нинішня система контролю територій і воєн, які відіграють ключову роль в цій грі, є несправедливою. Так як в них можуть взяти участь не всі бажаючі, а тільки менша їх частина, але ж ця активність дає не тільки сам факт контролю, але і непогані нагороди. Коли більшість гравців досягне максимального рівня, їм буде дуже важко пробитися до лав обложних або захищаються армій, адже глави компаній будуть виставляти бійців на війну тільки за своїм особистим розумінням. А враховуючи, що багато спільнот створили по кілька складів на одному сервері, то ймовірність взяти участь в облогах всіх учасників прагне до нуля. Як будуть вирішувати цю проблему розробники, і чи будуть вирішувати взагалі, поки невідомо.

Але не варто впадати у відчай любителям повоювати з іншими гравцями. Є непогана альтернатива гвг-outpost rush. це самостійна подія, в якій гравці діляться на дві команди по 20 чоловік в кожній і воюють один проти одного. Така собі легка суміш moba і battlefield в масштабах new world. Самі розробники називають outpost rush pvpve-активністю.

Кожній команді необхідно захопити і утримати форпости, які можна і потрібно покращувати, збираючи ресурси і зводячи нові споруди для підвищення ефективності, і захищати їх. Природно, противник буде намагатися всіма силами робити те ж саме, заважаючи вашій команді наблизитися до перемоги. Наприклад, можна скористатися спеціальними майданчиками для закликів мобів, які будуть битися на вашому боці. Крім ворогуючих сторін, на карті є зони з розломами, перемігши ворогів в яких ви отримаєте солідний баф, значно підсилює всю команду. Нагорода за перемогу вас не розчарує!

Брати участь в ній можна як одному, так і в групі до п’яти чоловік, головне, щоб всі були 60 рівня, інакше доступ до outpost rush вам буде закритий.

І звичайно ж не варто забувати про мирні заняття. Ремісничі професії гойдаються не швидко, і зажадають багато людино-годин для досягнення максимального рівня в кожній з них. А в процесі дослідження світу ви обов’язково натрапите на елітних і іменних монстрів або польових босів, з яких можна отримати відмінну здобич. Та й про риболовлю завжди треба пам’ятати. Адже це найдостойніше заняття в грі!

Якщо підсумувати все вищесказане, то можна скласти такий список контенту на ендгеймі.

 • побічні квести

У new world є безліч додаткових побічних квестів, які не потрібні для завершення основної історії або досягнення максимального рівня.

 • ремесло

Збір ресурсів, покупка поліпшень і підвищення рівня крафтових навичок дозволять гравцям зробити одне з кращих споряджень для фінальної стадії гри.

 • квести на легендарне зброю

Досягнувши максимальної майстерності (20) з кожним з 11 типів зброї, гравці можуть виконати унікальний квест для кожного з них.

 • арени

Боріться на аренах, щоб заробляти гроші та іншу корисну здобич.

 • експедиції

Проходження експедицій-відмінний спосіб поліпшити рівень вашого спорядження.

 • outpost rush

Гра в цьому pvpve-режимі на 60-му рівні не дасть занудьгувати тим, хто не потрапив в основний ростер учасників облог фортів. Природно, ви будете гідно нагороджені.

 • вторгнення

Гідний викликЗахисникам форту і спосіб отримання хороших нагород, що підсилюють вашого персонажа.

 • війна

Pvp-улюблене заняття для багатьох гравців, які хочуть перевірити свої навички, а також отримати одні з кращих доступних нагород.

 • осквернені проломи (corrupted breaches, або розломи)

Ще один спосіб поповнення запасу азоту і отримання скринь зі спорядженням для підвищення вашої ефективності.

 • завдання фракції

Виконуючи місії фракцій, гравці можуть заробити унікальне фракційне спорядження високого рівня в новому світі.

 • елітні моби

Дослідження цікавих місць на карті може привести гравців до елітних / іменних мобів і польовим босам, з яких може випасти якісна видобуток.

Як ви можете бачити, на ендгеймі гравцям буде чим зайнятися перші пару місяців. Скептики не праві, з піною у рота намагаючись довести, що” хай-енд ” в грі відсутня. Але розробникам безумовно варто якомога швидше додавати і новий контент для прокачаних гравців. Адже рано чи пізно вже існуючий набридне.